iPad Pro 3. nesilde (2021) ekran boşluğu var

emre190742

Zeptopat
Daha fazla  
iPad Pro'ların ekran özelliklerinden bir tanesi tam lamine ekran olması. Yani ekranla çerçeve arasında boşluk olmaması. Ben cihazımı yaklaşık 6 ay 11 gün önce almıştım. Ekranını silerken ter izi kalıp kalmadı mı diye telefonun fenerini yakıp kontrol edeyim dedim. Oyun oynadığım için bayağı problem yaratıyor. Neyse ekranın sağ kısmıyla çerçeve arasında boşluk olduğunu fark ettim. Aynı durum solda yok. Cihazım darbe almadı ve hiç düşürmedim. Cihazı servise gönderdim ve gelen sonuca göre tüketici hakem heyetine başvuracağım. Aynı durumla karşılaşan var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221103-192929_Gallery.jpg
    Screenshot_20221103-192929_Gallery.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 74
Ekran koruyucu yok mu üstünde ben mi yanlış görüyorum?

Ekran koruyucu yok mu üstünde ben mi yanlış görüyorum?

Hayır var ekran koruyucuyu ilk gün taktırdım konuyla alakalı bir bilginiz var mı? @eax sen konuya hakimsin bir fikrin var mı yardımcı olabilir misin?

iPad Pro'ların ekran özelliklerinden bir tanesi tam lamine ekran olması. Yani ekranla çerçeve arasında boşluk olmaması. Ben cihazımı yaklaşık 6 ay 11 gün önce almıştım. Ekranını silerken ter izi kalıp kalmadı mı diye telefonun fenerini yakıp kontrol edeyim dedim. Oyun oynadığım için bayağı problem yaratıyor. Neyse ekranın sağ kısmıyla çerçeve arasında boşluk olduğunu fark ettim. Aynı durum solda yok. Cihazım darbe almadı ve hiç düşürmedim. Cihazı servise gönderdim ve gelen sonuca göre tüketici hakem heyetine başvuracağım. Aynı durumla karşılaşan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yok gibi duruyor. Ekran koruyucu o kısım. En azından fotoğrafta öyle duruyor. Dokunduğunuzda anlarsınız zaten. Garantisi devam ediyorsa Apple Destek uygulamasından randevu alıp servise götürebilirsiniz.

@eax Ekran koruyucudan bahsetmiyorum yakınlaştırıp görünce zeten belli oluyo.Servise göderdim onun için rapor tutamayız demişler ama cihazda ölü piksel tespit etmişler kvk beşiktaş iade değişimi onayladı şimdi cihaz tederikçi firmaya gidiyor(Index e) ordanda onay gelirse istenen işleme başlıyacaklar.Tam lamine hakkında apple destekle konuştum hatta aynı fotoğrafı gönderdim onlarda aynısını söyledi yani ekranla çerçeve arasında boşluk olmaması gerekiyormuş.Yardımcı olduğun için teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı