iPhone 11 alan biri hava atmak için alıyordur?

Alan insan gerçekten de var. 4 senelik olması falan önemli değil onlar için.

Arkadaşlarına bakın iPhone kullanıyorum demek için alıyorlar. Tabii bu herkesin nedeni değil ama bu tarz insan çok fazla gördüm.

AMOLED panel ve IPS panelin farkı bu aslında. Oynatılan video ise OLED test videosu ama dönemi için bile yetersiz bir ekrana sahipti iPhone 11.

Peki video AMOLED videosu olsa ne kadar fark ederdi?

Günümüz için öyle olabilir, 4 senelik cihaz sonuçta. IOS'a alışınca bazen diğer telefonlar zor gelebiliyor. Ben misal 1,5 senedir Android kullanıyorum alışamadım hala.

Vallahi kendisi "bak ben iPhone kullanıyorum" demiyorsa o sizin hayalgücünüz oluyor. Kaç kere iPhone kullandım benim için hiçbir zaman bir elektronik aletten fazlası olmadı.

O dönemler de Android kullananlar triplere giriyordu "ooo kanka iPhone kulanıyorsun zenginsin warwarwrarwa" diye.

Sizin için telefonlar öyle benim için de öyle. Bir elektronik cihazdan fazlası değil ama dediğim tarz gibi düşünen dolu insan gördüm. Tabii herkes öyle düşünmüyor ama hava atmak için alan da bence azımsanmayacak kadar çok.

Kim niye 4 senelik telefonla hava atsın?

İnsanlar 4 senelik telefon bu diye düşünmüyor. iPhone diye düşünüyor. Bence de hava atılacak bir yanı bile yok ama cidden gösteriş için alan dolu insan gördüm.

Bende yakın zamanda iPhone 11 almayı planlıyorum, bu güne kadar hep; Android cihaz kullandım ve gerçekten IOS'un optimizasyonu, kamerası ve arayüzü çok çok daha iyi. Yeni bir cihaz alacakken tipik Android arayüzü ile bir cihaza 20-30 bin TL vermek bence gereksiz, ayrıca şu model telefon şu fiyata ve daha iyi fotoğraf çekiyor diyenler çok fazla var. Sosyal medya desteği olmadığı sürece istediğin kadar şahane fotoğraf çek boş. Bende iPhone 11 tam bir fiyat performans cihazı, kamerası olsun tasarımı olsun, bence yeni nesilin iPhone 6'sı...

Mevzu performans değil şıklık, stabil işletim sistemi, gizliliğe önem verilmesi diğerine oranla ve sen o Samsung S20FE'yi aldığın fiyata zor satarsın 2-3 yıl sonra bile ama biz neredeyse yatırım yapmış gibi kar ederiz. Ben 11 aldım 17 bine geldi şu an satsam 22 bin.

Hocam kimsenin 2. El'e 22 bin TL vereceğini zannetmiyorum :) sıfırı zaten 24.399 TL.

Son düzenleme:
Bende yakın zamanda iPhone 11 almayı planlıyorum, bu güne kadar hep; Android cihaz kullandım ve gerçekten IOS'un optimizasyonu, kamerası ve arayüzü çok çok daha iyi. Yeni bir cihaz alacakken tipik Android arayüzü ile bir cihaza 20-30 bin TL vermek bence gereksiz, ayrıca şu model telefon şu fiyata ve daha iyi fotoğraf çekiyor diyenler çok fazla var. Sosyal medya desteği olmadığı sürece istediğin kadar şahane fotoğraf çek boş. Bende iPhone 11 tam bir fiyat performans cihazı, kamerası olsun tasarımı olsun, bence yeni nesilin iPhone 6'sı...

S23 ve S22 serisin de sosyal medya desteği var. Bir iPhone kadar değil ama oldukça kaliteli. Üstüne kameları daha iyi iPhone 11'den. Tasarım için bir şey demem o göreceli ama iPhone11'in ekranı oldukça kalitesiz. İnternetteki sosyal medya testlerine bakabilirsiniz.

S23 ve S22 serisin de sosyal medya desteği var. Bir iPhone kadar değil ama oldukça kaliteli. Üstüne kameları daha iyi iPhone 11'den. Tasarım için bir şey demem o göreceli ama ekranı oldukça kalitesiz. İnternetteki sosyal medya testlerine bakabilirsiniz.

S23'ünmü ekranı kalitesiz.

S23 ve S22 serisin de sosyal medya desteği var. Bir iPhone kadar değil ama oldukça kaliteli. Üstüne kameları daha iyi iPhone 11'den. Tasarım için bir şey demem o göreceli ama iPhone11'in ekranı oldukça kalitesiz. İnternetteki sosyal medya testlerine bakabilirsiniz.

Hocam ben mi takıntı yapıyorum bilmiyorum ancak bu güne kadar hep Android kullandım. Öyle IPhone'um olsun diye bir triplerim yok Instagram vs fazlasıyla kullanıyorum ancak beni artık Android'den en çok iten şey o telefonun ekranına bakınca o Android arayüzünü görünce bile içim daralıyor hep aynı geliyor ben mi takıntı yapıyorum acaba bilmiyorum açıkçası.

Geri
Yukarı