iPhone 11 alınır mı?

Sizin tercihiniz tabii ki de hocam karışamam yani.

Yok hocam o anlamda demek istemedim. Mesela bana ekran teknolojisi önemli sana da ekran boyutu ve bataryası önemli. Konu sahibine de bataryası önemliymiş biz konu sahibine işte iPhone 11 alma veya iPhone 11 Pro al diyemeyiz.

Bana batarya lazım çok fazla oyun oynamayacağım. Peki 11 almak mı daha mantıklı XR almak mı?
11 daha mantıklı. Daha yeni.

Yok hocam o anlamda demek istemedim. Mesela bana ekran teknolojisi önemli sana da ekran boyutu ve bataryası önemli. Konu sahibine de bataryası önemliymiş biz konu sahibine işte iPhone 11 alma veya iPhone 11 Pro al diyemeyiz.

11 daha mantıklı. Daha yeni.

iPhone XS daha mantıklı. Hem ekran OLED, aynı anda daha büyük ekran. 11'de ise LCD panel ve ortalama boyut bir ekranda kalıyorsun.

iPhone XS daha mantıklı. Hem ekran OLED, aynı anda daha büyük ekran. 11'de ise LCD panel ve ortalama boyut bir ekranda kalıyorsun.

Daha büyük ekran değil hocam bu arada arkadaşımda vardı kullandım aynı değil ve iPhone 11 daha yeni bir telefon sürümdede 1-2 yıl daha fazla götürür diye düşünüyorum.

Sanmıyorum hocam bende yeni PC alacağım düşmesini bekliyorum fakat düşmesinin aksine 1-2 gün içerisinde fiyatı 500 lira daha arttı. 43.200 alacağım PC 43.700 oldu. İnşallah daha fazla artmaz.

Geri
Yukarı