iPhone 11 alınır mı?

iPhone 11 almayı düşünüyorum ama sizce mantıklı mı? Fiyatı da malum. Herhangi bir indirim yakın zamanda gözüküyor mu yoksa vakit kaybetmeden alınmalı mı?

İkinci el alınabilir ama 0 almak bu fiyatlarda mantıklı değil.

xomark en iyi kameralı telefonlar sıralaması 📱 (2022-2023)
  • Huawei Mate 50 Pro.
  • Google pixel 7 Pro.
  • Honor magic4 Ultimate.
  • iPhone 14 Pro & iPhone 14 Pro Max.
  • Huawei P50 Pro. Aynen kardeşim ondan ilk 3'te bulunan telefonlar zaten Apple baksana. Kamera sadece bir örnek yanlış algıyı kırmak için.

Dxomark Çinli markaları en tepeye taşımaya bayılan balon bir site. O sitenin yaptığı değerlendirmeleri teknolojiden anlayan bir insan ciddiye almaz.

Hala kullanıyorum bütün ihtiyaçlarımı karşılıyor tek şikayetçi olduğum kısım düşük ışıkta çok iyi değil ancak pozlama ayarıyla oynarsan ya da video için kamerayı HD 30FPS yaparsan gece güzel işler çıkarabiliyor. Eğer bütçen yeterse 12 alman çok daha iyi olur tabi ki.

Yanlış anlamamışsınız evet. Baktığımda her şey olduğu gibi.

Mate 40 Pro'nun 12 Pro Max'ten daha iyi video performansı sunduğunu iddia eden bir site benim gözümde balondur. Kamerada söz konusu video olduğunda Apple'ın rakipsiz olduğu hemen hemen herkes tarafından kabul görmüşken böyle saçma değerlendirme yapan bir sitenin yaptığı değerlendirmeler bana göre saçmadır.

2019 çıkışlı bir telefonu şu dönemde o bütçeye satın almak pek akıl karı değil. Maksimum 2 sene sonra yavaşlamalar, donmalar, kasmalar yaşanması kaçınılmaz bir gerçek. O bütçe ile güncel bir android cihaz almak yahut bütçeyi bir miktar daha artırıp iPhone 12(veya daha üstü) tercih etmek daha doğru bir karar olacaktır.
6s ve 7 bile yeterli şekilde çalışıyor, 11 için daha vakit var.

DXOMARK puanlamasi yanlis bir site. Olcumler gorece olarak dogru fakat overall puanlama yaparken neye gore yaptigi saibeli. Bir cok yerde de buna deginiyorlar yani toplam skora bakip bu cihaz daha yi denemiyor DXOMARK'da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mate 40 Pro'nun 12 Pro Max'ten daha iyi video performansı sunduğunu iddia eden bir site benim gözümde balondur. Kamerada söz konusu video olduğunda Apple'ın rakipsiz olduğu hemen hemen herkes tarafından kabul görmüşken böyle saçma değerlendirme yapan bir sitenin yaptığı değerlendirmeler bana göre saçmadır.
Öyle değil mi zaten 😂 ben testlere baktığımda kameranın mate 40 pro da daha iyi olduğunu görüyorum. Üstelik son çıkan mate 50 pro kamera olarak iphone 14 pro max i yerin dibine vuruyor.

Benim düşüncem sadece normal sorun çıkarmadan çalışan bir telefon istiyorsan iPhone alınabilir yani bir kez kurup telefon bozulana kadar kullanılacak telefon. Ama fiyatı çok yüksek, HD ekran o para için düşük, ama ekran da zaten küçük olduğu için özellikle istemiyorsan kullanılır. Eğer android tarafında deneyimin varsa Galaxy’de alınabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı