iPhone 11 alınır mı?

aliefe18

Femtopat
Daha fazla  
13-15k bütçem var telefon almayı düşünüyorum 11-XR-SE3 arasında kaldım. Bu telefonlar arasında kalma nedenim 13-15k fiyata pek temiz 11 bulamamış olmam hangisini almalıyım. Not: Ekran, kamera pek önemli değil şimdiki telefonumun ekranıda çok kötü (Redmi Note 10 5G) fakat batarya önemli 4-5 saat ekran süresi almam lazım zaten günde iki kere takacağım için toplamda 7-8 saat yeterli olur. Sizce hangisini almalıyım. IPhone'den başka bir tek Samsung S serisini alırım. Fakat S21FE ısınma sorunu var deniyor S20FE 2-3 senelik cihaz biraz eski nesil gibi geliyor Ultra almam ekran boyutu aşırı büyük sevmiyorum. Sizce ne almalıyım?

13-15k bütçem var telefon almayı düşünüyorum 11-XR-SE3 arasında kaldım. Bu telefonlar arasında kalma nedenim 13-15k fiyata pek temiz 11 bulamamış olmam hangisini almalıyım. Not: Ekran, kamera pek önemli değil şimdiki telefonumun ekranıda çok kötü (Redmi Note 10 5G) fakat batarya önemli 4-5 saat ekran süresi almam lazım zaten günde iki kere takacağım için toplamda 7-8 saat yeterli olur. Sizce hangisini almalıyım. IPhone'den başka bir tek Samsung S serisini alırım. Fakat S21FE ısınma sorunu var deniyor S20FE 2-3 senelik cihaz biraz eski nesil gibi geliyor Ultra almam ekran boyutu aşırı büyük sevmiyorum. Sizce ne almalıyım?

Hayır, alınmaz. A54 5G, S21FE veya Samsung'un öğrenci indirimi ile S23FE.

Hocam iPhone 11'e galiba güncelleme gelmiş yavaşlıyormuş telefon öyle diyor kullanan arkadaşlar.

Bildiğim kadarıyla (yanlış biliyorsan çok özür dilerim) seneye iPhone 11'e artık güncelleme gelmeyecek diye duydum ama bana sorarsanız almayın tabii diğer arkadaşların fikrine al.

Yanlış bilgi
13-15k bütçem var telefon almayı düşünüyorum 11-XR-SE3 arasında kaldım. Bu telefonlar arasında kalma nedenim 13-15k fiyata pek temiz 11 bulamamış olmam hangisini almalıyım. Not: Ekran, kamera pek önemli değil şimdiki telefonumun ekranıda çok kötü (Redmi Note 10 5G) fakat batarya önemli 4-5 saat ekran süresi almam lazım zaten günde iki kere takacağım için toplamda 7-8 saat yeterli olur. Sizce hangisini almalıyım. IPhone'den başka bir tek Samsung s serisini alırım. Fakat S21FE ısınma sorunu var deniyor S20FE 2-3 senelik cihaz biraz eski nesil gibi geliyor Ultra almam ekran boyutu aşırı büyük sevmiyorum. Sizce ne almalıyım?

Bence alma, bir iPhone alıyorsun iki sene sonra yeni sürüm desteklemiyor. uygulama indiremiyorsun, onun yerine Samsung al bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
O rakamlara çıkıldığında kesinlike en az 11 Pro mümkünse 12 alınmalı.

iPhone 11 neredeyse 5 yıllık olacak iPhone alacağım diyorsanız minimum 14 almanızı öneririm. 5 dk önce POCO F4 aldım 12.500 liraya Online mağazada indirimde ayrıca 400 liralık kupon veriyor bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı