IPhone 11 mi muadil Android cihaz mı?

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam, bütçem 25 bin ₺ fakat telefon alırsam taksitle almayı düşünüyorum. Şu anki telefonum problemli ve artık yeni bir telefona geçmek istiyorum sizce iPhone 11 128 GB alınır mı? Yoksa onun yerine bunu al dediğiniz bir Android cihaz var mı? Gösterişle alakam yoktur, borsayı ve sosyal medyayı takip etmek için alacağım fakat uzun ömürlü olması tercihimdir. 6-12 taksit tercihimdir.

Arkadaşlar selam, bütçem 25 bin ₺ fakat telefon alırsam taksitle almayı düşünüyorum. Şu anki telefonum problemli ve artık yeni bir telefona geçmek istiyorum sizce iPhone 11 128 GB alınır mı? Yoksa onun yerine bunu al dediğiniz bir Android cihaz var mı? Gösterişle alakam yoktur, borsayı ve sosyal medyayı takip etmek için alacağım fakat uzun ömürlü olması tercihimdir. 6-12 taksit tercihimdir.
S23 öneririm, iPhone 11 yerine.

iPhone 11'i kasmadan donmadan daha uzun ömürlü kullanırsın ama diğer yönlerde daha iyi cihazlarda var 11'e göre. Bence Android bir cihaz tercih et 25 bin TL'ye güzel cihazlar vardır.

S22 alın hocam, çoğu iphone u tokatlar geçer.
Sorunuz olursa sorabilirsiniz. S22 kullanıyorum.

Geri
Yukarı