iPhone 11 mi Samsung S20 mi?

Garantiyi hiç deneyimlemesem de güncelleme konusu aslında öyle değil. iPhone modelleri 4-5 sene güncelleme alıyor ve güncelleme almadığı zaman uygulama desteği kesilmeye başlıyor. Android tarafında ise günümüzde Android 5 ile hala neredeyse tüm uygulamalar kuruluyor.

S4 modeli hala Android 5 ile çoğu oyunu desteklerken rakibi iPhone 5 modeli IOS 10 sürümünde ölüyor.
S4 modeli ile ne yapabilirsin ki mevzuyu iPhone 5'e getirmişsin. S6 can çekişirken 6S hâlâ stabil çalışıyor.
Zaten Macbook kısmına çöp diyen birinin sözünü dinlemem.

Donanıma mı bakıyorsun? iPhone 11'in HD Liquid retina ekranı samsung'un 2K Dynamic Amoled ekranından daha iyi görüntü kalitesi veriyor desem inanmazsın o zaman. Ama daha iyi görüntü veriyor kendim kullandım. IOS çok daha stabil. Benchmark'larda iPhone 11 bir önceki nesil olmasına rağmen S20'den iyi durumda. Ha çocuğun sünnetini 8K videoya almam gerekiyor dersen git bekleme S20 al.
Ekran HD ve LCD ama AMOLED, 120Hz ve 2K ekrandan daha güzel olduğunu iddia ediyorsun. iOS stabil derken iOS tek bir mesajla çöküyor ayrıca Android de stabil böyle bir zihniyet mi olur? Sentetik testler telefonun genel kullanımında bir argüman olarak kullanılamaz kullanılsa da oyun testleri daha önemli. S20'de Super Slow-Mo video modu var ve kamerası zifiri karanlıkta çekebiliyor iPhone'nin aksine. Depolaması da daha fazla S20'nin, diğer özelliklerini şimdilik saymaya gerek duymuyorum.

Apple haterlığı yapmak seni topluma boyun eğmeyen bir cesur yapmıyor aksine kimsenin fikrine saygı göstermeyen bir megaloman yapıyor.
Olay Apple nefreti değil çünkü Apple ürünlerine Türkiye'de ekstra vergi getiriliyor ve ürünler ederinden pahalıya satılıyor bu herkesin bildiği bir gerçek. Azıcık aklınız olsa bunu görebilirdiniz ve tanımadığınız insanlar hakkında tek bir mesaja bakarak yorum yapmazdınız. Ki bana ettiğiniz laflar gayet büyük suçlamalar.

Ekran HD ve LCD ama AMOLED, 120Hz ve 2K ekrandan daha güzel olduğunu iddia ediyorsun. iOS stabil derken iOS tek bir mesajla çöküyor ayrıca Android de stabil böyle bir zihniyet mi olur? Sentetik testler telefonun genel kullanımında bir argüman olarak kullanılamaz kullanılsa da oyun testleri daha önemli. S20'de Super Slow-Mo video modu var ve kamerası zifiri karanlıkta çekebiliyor iPhone'nin aksine. Depolaması da daha fazla S20'nin, diğer özelliklerini şimdilik saymaya gerek duymuyorum.
True Tone Retina ekran görmemişsin ki konuşuyorsun hâlâ. Millet her gün o mesajı atıyor zaten. Genel uygulama kullanımında Android'in daha stabil olduğunu düşünmen senin problemin. Oyun testlerinde ikisi de aynı sayılır amiral gemileri. iPhone'un gece modunu 11 Pro'da kullandım Samsung'ta ise S10'da. iPhone Fotoğrafa lamba yanıyormuş gibi etrafı aydınlatırken Android kısmı gölgeleri azaltıp gündüze çekiyor. O Super Slow-Mo modunun sadece özel ışıkta kullanılıp diğer ışıklarda s
titreme yaptığını söylemek isterim. Ayrıca kendi mağazalarında 128 GB iPhone 11 S20'den daha ucuz.

Arkadaşlar oylamada bile durum eşit :D Ben hala kararsızım. iPhone'uda seviyorum Samsung'uda seviyorum. Her ikisini kullandım ama bu iki model arasında kaldım cidden. Ama iOS Android tartışmasından baska bir şey yazılmıyor.

Arkadaşlar oylamada bile durum eşit :D Ben hala kararsızım. iPhone'uda seviyorum Samsung'uda seviyorum. Her ikisini kullandım ama bu iki model arasında kaldım cidden. Ama iOS Android tartışmasından baska bir şey yazılmıyor.
Bekleme durumunuz varsa iPhone 12'yi bekleyin.

True Tone Retina ekran görmemişsin ki konuşuyorsun hâlâ. Millet her gün o mesajı atıyor zaten. Genel uygulama kullanımında Android'in daha stabil olduğunu düşünmen senin problemin. Oyun testlerinde ikisi de aynı sayılır amiral gemileri. iPhone'un gece modunu 11 Pro'da kullandım Samsung'ta ise S10'da. iPhone Fotoğrafa lamba yanıyormuş gibi etrafı aydınlatırken Android kısmı gölgeleri azaltıp gündüze çekiyor. O Super Slow-Mo modunun sadece özel ışıkta kullanılıp diğer ışıklarda siteme yaptığını söylemek isterim. Ayrıca kendi mağazalarında 128 GB iPhone 11 S20'den daha ucuz.
O ekranı da gördüm merak etmeyin yan yana da getirdim S20 daha üstün. O mesaj sadece bir örnekti... Günlük kullanımda Android kullanıyorum ve stabil ama siz hala stabil olmadığını iddia ediyorsunuz. 😂
Düşük ışık konusunda da aşağıya bir video bırakıyorum;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı