iPhone 11 neden öneriliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AceTeq

Megapat
Yer
Başkent
Bu hafta pazartesi günü POCO F5 cihazım elime geçti ve cihaz beklentilerimi çok iyi karşılıyor. Maalesef biliyorsunuzdur ki 14.500₺ bandında çıkan F5 şu an 17.900₺ civarında bulunabiliyor. Ben ise 18.300₺ bulabilmiştim, aşağı yukarı aynı fiyatlar. Çevremdeki çoğu kişi neden iPhone 11 almadığımı soruyor ve neden 11 gibi çok eski bir telefona yönlendiriyorlar anlamış değilim. Kesinlikle Android fanboyu değilim ama aradaki teknoloji uçurumu bariz ortada. Neden iPhone 11 alayım ki? İşin garip tarafı iPhone hakında herkeste çok yanlış bir algının oluşması.

Kim öneriyor iPhone 11? 4 yıllık eski bir cihaz, çıktığında almıştım hala kullanıyorum ama şu an kesinlikle alınmaz. Doğru diyorsunuz, neden iPhone 11 alasınız ki?
Hocam onlar kendilerini çok iyi biliyorlar maalesef. Apple rozeti olan hemen hemen %80 hep fanboy. Eh Android önermeye tahammül edemedikleri için iPhone 11 öneriyorlar. Hele bir tane şahıs var android telefonlar ısınıyor diye ortalığı ayağa kaldırıp, Clash royale gibi bir oyunda bile cayır cayır yanan iPhone 11'i öneriyorlar.
@Violet S hocam koşun.

Android telefonlarda yeni model çıktıkça eskisini yavaşlatıyorlar. Ayrıca iphone kadar stabile bir işlemcisi yok. Eski bir telefon olsa dahi 11, uygun fiyata bulunduğu taktirde yeni modellere taş söktürür benim açımdan.
S21, S22, S23 gibi modellerin ne simdi ne 4 yil sonra kopegi olamaz.

Zamanında Pro abilerine göre çok daha ucuzdu ve ekran dışında onlarla neredeyse tamamen aynıydı, en çok satan telefonlar listesinde ilk 10’da olmasının sebebi de tam olarak fiyatı.

Fakat günümüzde sıfır olarak alınmaz, ben 1,5 senedir kullanıyorum kamerasından falan memnunum ama 11 almak yerine çok daha iyi seçenekler var.

Android telefonlarda yeni model çıktıkça eskisini yavaşlatıyorlar. Ayrıca iphone kadar stabile bir işlemcisi yok. Eski bir telefon olsa dahi 11, uygun fiyata bulunduğu taktirde yeni modellere taş söktürür benim açımdan.

Dediğiniz şeyi Samsung daha hiç yapmadı. Ancak Apple bunu yaptığı için özür bile diledi. Bizzat bende taş gibi çalışan iPad'imi bundan dolayı kaybettim. LCD 900P ekranlı bir cihaz nasıl yeni çıkanlara taş çıkartır anlamadım 😃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı