iPhone 11 neden öneriliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim için diyorum hocam :D Ben kendi kullanımlarımda İphone serilerini daha rahat buluyorum. Buna 11'de dahil. Şahsen sıfır android telefon yerine 4-5 yıllık iphone ilk tercihim olur.

Yeni model çıktıkça eskileri yavaşlatması. Bu sözü bence hiç kendiniz için söylenmişsiniz gibi durmuyor. Çok yüksek ihtimalle düşük kalitede Android cihazlar kullanıp burada Amiral gemileri ile karşılaştırıyorsunuz. Komik.

Yeni model çıktıkça eskileri yavaşlatması. Bu sözü bence hiç kendiniz için söylenmişsiniz gibi durmuyor. Çok yüksek ihtimalle düşük kalitede Android cihazlar kullanıp burada amiral gemileri ile karşılaştırıyorsunuz. Komik.

Ya zaten Apple'da yavaşlatıyor telefonlarını. Ben ilk çıktığında alınmış 5 yıllık Mate 20 Pro kullanıyorum göze çarpacak bir yavaşlatma görmedim zamanının amiral gemisiydi zaten. iPhone 11 alıp LCD ekran ile kör olacağıma, şu anki telefonda kalır OLED 2K ekranın keyfini çıkarırım. Hiçbir sıkıntı yaşatmadı bana (Android telefonlar 2 sene sonra yavaşlıyor diyenler için söylüyorum) sadece EMUI'nin bir sıkıntısı sanırım, güncelleme gelmiyor telefona ve WhatsApp'da fotoğraf atacakken çökebiliyor. Huawei bir güncelleme getirse düzelir de bir tane güvenlik güncellemesi bile göremedim son zamanlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
S23 Ultra 45 bin Türk lirası.
14 Pro Max 62 bin Türk lirası.

S21FE 18 bin Türk lirası.
iPhone 11 24 bin Türk lirası.
Bilin bakalım bu karşılaştırmalarda hangisi daha iyi. :D

Mesela S21 5G. Denk gelirse de S21+ almak daha iyi seçenek olur.
Ben S21'i 9,5k fiyatına almıştım. S21 FE ile eşit fiyattaydı. O zamanlar iPhone 11 ile arasında 1k vardı yoktu.
S21 FE ekranından bile kısılmış bir cihaz olduğu için almadım. iPhone 11 işlemci harici bariz gerideydi.
O zamanlar sadece Epey'e baktığım için detaylı bilgim yoktu ama iyi ki S21 tercih etmişim.

Konu sahibi, mesela o zamanlar iPhone 11 alınırdı. S21 ile denk bir cihaz değil ama iPhone isteyen biri alabilirdi. Ama şimdi S22'den daha pahalı bir cihaz oldu. Yani alınması mantıklı bir durum olmuyor.

Ya zaten Apple'da yavaşlatıyor telefonlarını. Ben ilk çıktığında alınmış 5 yıllık Mate 20 Pro kullanıyorum göze çarpacak bir yavaşlatma görmedim zamanının amiral gemisiydi zaten. iPhone 11 alıp LCD ekran ile kör olacağıma, şuanki telefonda kalır OLED 2K ekranın keyfini çıkarırım. Hiç bir sıkıntı yaşatmadı bana (android telefonlar 2 sene sonra yavaşlıyor diyenler için söylüyorum)
Hocam 7 ay boyunca S9+ kullandım. Cihaz aşırı akıcıydı gram kasma yoktu.
Ekran ve ses kalitesine hastaydım cihazın.

Ya zaten Apple'da yavaşlatıyor telefonlarını. Ben ilk çıktığında alınmış 5 yıllık Mate 20 Pro kullanıyorum göze çarpacak bir yavaşlatma görmedim zamanının amiral gemisiydi zaten. iPhone 11 alıp LCD ekran ile kör olacağıma, şuanki telefonda kalır OLED 2K ekranın keyfini çıkarırım. Hiç bir sıkıntı yaşatmadı bana (android telefonlar 2 sene sonra yavaşlıyor diyenler için söylüyorum)

Mate 20 Pro be. Çok sağlam cihazdı cidden. Huawei'in gördüğüm en kaliteli cihazı diyebilirim. iPhone 11'i annem kullanıyor. Ekranı cidden berbat. Huawei Mate 20 Pro'nun ekranı cidden güzeldi. Abimde vardı o da eskiden.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı