iPhone 11 vs iPhone 12 Mini

evet onu bende gördüm :( ama zaten seçimim 11 olucak gibi :)
Eğer bütçe yetmiyorsa zorlamanın mantığı yok. iPhone 11'de kullanıcısını üzmeyecek iyi ve hızlı bir cihazdır. Daha yıllarca güncelleme alıp rahatlıkla kullanabileceğiniz bir telefon. Dediğim gibi video ve film için AMOLED çok farklı bir kalite ama 5.4 inch ekranda film ve video izlemek için 10 Bin TL vermezdim ben.

İşlemci ve kaliteli ekran için 12 mini alınabilir ama karşılığında batarya ve ekran boyutundan feragat edersin. Ha birde geniş açı kamerada gece modu var 12’de. Bunlar haricinde fark yok. Ben ufacık ekranda zaten asla film dizi izlemiyorum o yüzden ekrana takmadan gittim 11 aldım.

Tamamdır :) çok teşekkürler yardımınız için. 11 vakti geldi o zaman :D
Hocam biraz önerilerde bulunayım kutunun içinden şarj adaptörü çıkmıyor 20w orjinal applen şarj aletini almanızı öneririm 30 dakikada yüzde 50 şarj ediyor 1 saattede full oluyor şarjı ve 2 yılda bir orjinal batarya ile bataryasını değiştirmeni öneririm. Satın aldıgında bizi buradan bilgilendir.

Eğer bütçe yetmiyorsa zorlamanın mantığı yok. iPhone 11'de kullanıcısını üzmeyecek iyi ve hızlı bir cihazdır. Daha yıllarca güncelleme alıp rahatlıkla kullanabileceğiniz bir telefon. Dediğim gibi video ve film için AMOLED çok farklı bir kalite ama 5.4 inch ekranda film ve video izlemek için 10 Bin TL vermezdim ben.

İşlemci ve kaliteli ekran için 12 mini alınabilir ama karşılığında batarya ve ekran boyutundan feragat edersin. Ha bir de geniş açı kamerada gece modu var 12'de. Bunlar haricinde fark yok. Ben ufacık ekranda zaten asla film dizi izlemiyorum o yüzden ekrana takmadan gittim 11 aldım.

Evet bende o fikirdeyim. 12 mininin görüntüsü gerçekten güzelmiş fakat sonuç olarak küçük bir boyutu var. 12 miniye göre bir tık daha kötü de olsa büyük ekran benim için önde :D

Hocam biraz önerilerde bulunayım kutunun içinden şarj adaptörü çıkmıyor 20W orijinal applen şarj aletini almanızı öneririm 30 dakikada yüzde 50 şarj ediyor 1 saattede Full oluyor şarjı ve 2 yılda bir orijinal batarya ile bataryasını değiştirmeni öneririm. Satın aldıgında bizi buradan bilgilendir.

Evet şarjı zaten aldım bile Apple'dan çabuk geldi fakat telefon için 1 ay teslim süresi gösteriyor. Ama en ucuz orada ve fiyat farkı neredeyse 1000-1500 lira. Bekleyeceğiz artık 1 ay.
Hocam isterseniz Android telefonda alabilirsiniz daha bol özellik olur içinde.

Ya Apple hiç kullanmadığım için bu sefer iOS bir cihaz almak istiyorum. Android alırsam yine içimde kalacak ve malum fiyatlarda deli gibi artıyor. İler ki senelerde belki hiç alamayacağız :/ şimdi alalım en azından.

Geri
Yukarı