iPhone 12 mini vs iPhone 11

kofikit

Decapat
Daha fazla  
8 8.5 bütçeye kadar telefon arıyorum da bu 2 telefon arasında kaldım. iPhone 11 çıkalıda bayağı oldu almak ne kadar mantıklı şu an bilmiyorum. Sizce hangisini almalıyım? Twitch takip ederim video izlerim dizi film izlemem çok çok nadir, oyun orta derecede oynarım fotoğraf kalitesi önemli değil kullanmam çok. Başka marka telefon önerisi de söyleyebilirsiniz.

12 Mini'nin ekranı daha kaliteli, kamerası daha iyi ve işlemcisi bir nesil daha iyi. Ama batarya performansı daha geride ve ekranı küçük doğal olarak. Bunlara göre kararı siz verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Söylediklerinize göre 11 sizin için gayet uygundur, yine de daha uygun fiyatlı telefonlara da bakabilirsiniz. Hatta uygun fiyatlı bir telefon alıp yanına tablet alırsanız sizin için çok daha kullanışlı olur.
Gözle görülmeyecek ama kağıt üzerindeki farklara bakınca 12 mini donanım olarak daha iyi. Minik ekranda video keyfini baltalamak isteyen arkadaşlar 12 mini’yi önermiş, ciddiye almayın lütfen.

Söylediklerinize göre 11 sizin için gayet uygundur, yine de daha uygun fiyatlı telefonlara da bakabilirsiniz. Hatta uygun fiyatlı bir telefon alıp yanına tablet alırsanız sizin için çok daha kullanışlı olur.
Gözle görülmeyecek ama kağıt üzerindeki farklara bakınca 12 mini donanım olarak daha iyi. Minik ekranda video keyfini baltalamak isteyen arkadaşlar 12 mini’yi önermiş, ciddiye almayın lütfen.
12 aldım hocam miniyi gittim gördüm gerçekten boyut olarak çok kötü

Geri
Yukarı