iPhone 11 vs iPhone 12 vs 12 Mini

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
iPhone 11, iPhone 12, iPhone 12 mini arasında kaldım .oyun oynayan birisi değilim. Sosyal medya ve dizi-film için kullanacağım. Android önermeyin 10-15 yıldır Android kullanıyorum. :/

Eliniz küçük ise iPhone 12 Mini kullanması çok keyifli bir cihaz. Küçük değil ise 12. iPhone 11 bana göre güzel bir cihaz değil.

Neden bilmiyorum, bir kaç ay önce bir alışveriş merkezinde Apple standında telefonları incelerken arkadaşım 12 mini hakkında çok güzel olduğu ile ilgili yorum yapıyordu. Stand görevlisi kadın yanımıza gelip (ki resmi Apple çalışanıydı) bizim yerimizde olsa 12 mini almayacağını, üretiminin durduğunu [veya azaltıldığını (çünkü hangisini söyledi emin değilim)] söylemişti. Sebebini sorduğumuzda söyleyemeyeceği bir bilgi olduğunu belirtmişti. Bu üç seçenek arasında bence de en iyi seçim 12 olacaktır.

Neden bilmiyorum, bir kaç ay önce bir alışveriş merkezinde Apple standında telefonları incelerken arkadaşım 12 mini hakkında çok güzel olduğu ile ilgili yorum yapıyordu. Stand görevlisi kadın yanımıza gelip (ki resmi Apple çalışanıydı) bizim yerimizde olsa 12 mini almayacağını, üretiminin durduğunu [veya azaltıldığını (çünkü hangisini söyledi emin değilim)] söylemişti. Sebebini sorduğumuzda söyleyemeyeceği bir bilgi olduğunu belirtmişti. Bu üç seçenek arasında bence de en iyi seçim 12 olacaktır.
Çok da sır tutmalık bir bilgi değil aslında. Küçük diye tercih edilmedi, gereksiz gizem yaratmış 😂

Geri
Yukarı