iPhone 11 Wi-Fi gücü zayıf

Michaelscofield

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
Rx6500XT
Asus prime a520m-k
Apacer panther 2x8
Deepcool ag400
Samsung evo 870
iPhone 11 kullanıcısıyım, telefonumun garantisi devam etmekte. Ama evde diğer telefonların (Samsung S22 ve Samsung Note 20 Ultra) internetin çekmesine rağmen ben kendi telefonumda Instagram da bile dolaşamıyorum. Sizce ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon darbe aldıysa wifi anteni zarar görmüş olabilir. En iyi çözüm yetkili Apple servis sağlayıcısıyla veya Apple destek ile görüşmek.

Telefon darbe aldıysa Wi-Fi anteni zarar görmüş olabilir. En iyi çözüm yetkili Apple servis sağlayıcısıyla veya Apple destek ile görüşmek.

Telefonum hiç darbe almadı en ufak çizik bile yok ve son 2 aydır böyle olması şaşırtıcı.

İsterseniz Apple destekten bir randevu alın. Onlarla uzaktan görüşün. Bu konuda en iyi yönlendirmeyi yapacak kişi onlar.

Öncelikle android telefonlar genel anlamda hücresel ve wifi bağlantısında 1 tık daha önde olabiliyor. Bunun haricinde;
2 aydır dediğinizden sonradan olan bir durum olduğunu düşünerek, ağ ayarları sıfırlamanızı düzelmezse, modem ayarlarını sıfırlayıp denemenizi öneririm.
Telefonun fiziksel bir darbe alması v.b. söz konusu değilse.

Ben de 11 kullanıyorum Wifi ciddi anlamda az çekiyor. Dandik 5 10 yıllık Android telefonlar bile daha iyi çekiyor. Önceden İpad Air 2 kullandım o da böyleydi. Galiba Apple'ın sorunu.

Telefonda arıza yok ise, Apple cihazların Wi-Fi sinyal alımı zaten kötü Samsung'lara göre, bazen kendi kendine bağlantı koparma, otomatik Wi-Fi ağına bağlanmama gibi sorunlar çok oluyor bende de

iPhone 11 kullanıcısıyım, telefonumun garantisi devam etmekte. Ama evde diğer telefonların (Samsung S22 ve Samsung Note 20 Ultra) internetin çekmesine rağmen ben kendi telefonumda Instagram da bile dolaşamıyorum. Sizce ne yapabilirim?

Ağ ayarlarını sıfırlamayı deneyin, olmazsa Apple Destek ile konuşun.

Geri
Yukarı