iPhone 11 yan sanayi pil önerisi

H0melander

Centipat
Daha fazla  
Merhaba iPhone 11'imin pil sağlığı an itibarıyla 80'nin altına düştü ve pil uyarısı geldi. Apple'ın sitesinde 1400 TL istiyor. Bana gereksiz fazla geldi açıkçası. Bana önerebileceğiniz kaliteli yan sanayi batarya var mıdır? Yoksa 1400 TL vermeye mahkum muyuz?

Direkt bu sayfadan alın.Ben rova öneririm ama Deji de fena değil.Bu arada araba çakmaklığı gibi saçma şeylerle telefonu şarj edip bu batarya kötüymüş diye söylenmeyin.

1 Mart yani yarından itibaren 1400 TL değil 1940 TL olacak.

"Şu anda geçerli olan garanti kapsamı dışında pil servisi ücreti Şubat 2023'ün sonuna kadar geçerli olmaya devam edecektir. 1 Mart 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, garanti kapsamı dışında pil servisi ücreti iPhone 14'ten önceki tüm iPhone modelleri için 540 TL tutarında artırılacaktır."

Direkt bu sayfadan alın.Ben rova öneririm ama Deji de fena değil.Bu arada araba çakmaklığı gibi saçma şeylerle telefonu şarj edip bu batarya kötüymüş diye söylenmeyin.

Bunlar uzun vadede sıkıntı yapmaz değil mi?
1 Mart yani yarından itibaren 1400 TL değil 1940 TL olacak.

"Şu anda geçerli olan garanti kapsamı dışında pil servisi ücreti Şubat 2023'ün sonuna kadar geçerli olmaya devam edecektir. 1 Mart 2023 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, garanti kapsamı dışında pil servisi ücreti iPhone 14'ten önceki tüm iPhone modelleri için 540 TL tutarında artırılacaktır."
Hay böyle işin. Yan sanayiye yönelicez. 2000 TL’ye pil değişimi mi olur. Hocam ayrı bişey sorucam. Benim cihaz yurt dışı ama kayıt ettirdik ocaktan önce. Apple servis yapıyor mu yurt dışı cihazlara?

Vallahi ben ürünün sahibi değilim. Taktığım cihazlarda en iyisi bu iki markaydı. Siz dikkatli kullanmazsanız (şarjda oynamak, araç içi şarj aletiyle doldurmak, çakma şarj kullanmak) ömrünü kısaltabilir. Yurt dışı konusu şöyle; cihaz aynı model dahi olsa Apple bazen bakamayabiliyor çünkü bazı ülkeler için farklı parçaları oluyormuş. Bunu bizzat servise cihazı götürmekle öğrenebilirsin.

Vallahi ben ürünün sahibi değilim. Taktığım cihazlarda en iyisi bu iki markaydı. Siz dikkatli kullanmazsanız (şarjda oynamak, araç içi şarj aletiyle doldurmak, çakma şarj kullanmak) ömrünü kısaltabilir. Yurt dışı konusu şöyle; cihaz aynı model dahi olsa Apple bazen bakamayabiliyor çünkü bazı ülkeler için farklı parçaları oluyormuş. Bunu bizzat servise cihazı götürmekle öğrenebilirsin.
Anladım hocam. Büyük ihtimal yan sanayi alıp takıcam eğer şarj süresi beni çok rahatsız ederse. Fppro sitesinde başka iphone 11’den kullanılmış pil alıp takıyorlarmış 800 tl’ye. Sizce böyle bişey yapılır mı?

2 farklı marka Android telefon için Deji'nin sitesinden batarya aldım, birisi yaklaşık 2 yıldır sorunsuz çalışırken bir diğeri 6 ay sonra şarj kalibresini kaybetti. Ancak söylenen mucizevi bataryalığın aksine şahsi fikrim orijinal batarya kadar pil performansı veremediği yönünde. Ancak en azından piyasadaki noname bataryalara kıyasla gerekli sertifikalara sahip ve standartlara uygun üretim yapan üreticiler olduğu için şişme, cihaza zarar verme gibi riskleri çok daha az.

Merhaba iPhone 11'imin pil sağlığı an itibarıyla 80'nin altına düştü ve pil uyarısı geldi. Apple'ın sitesinde 1400 TL istiyor. Bana gereksiz fazla geldi açıkçası. Bana önerebileceğiniz kaliteli yan sanayi batarya var mıdır? Yoksa 1400 TL vermeye mahkum muyuz?

Paradan kaçacağım derken telefondan olma bakalım. Alacağın Deji midir her neyse piller birkaç aya ömrünü yitiriyor. Orijinal al kafan rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı