iPhone 11 Yerine Bütçeyi Arttırıp 11 Pro Alınır Mı?

Kesinlikle bütçe ayırmalısın böyle bir şansın zamanın varsa. Özellikleri insanı cezbediyor. Ama bunları bir kenara bırakarak bu zamanda bu para ile inan daha karlı şeyler yapılabilir.

Kenara ayırıp 3 sene sonra telefon yenilemek daha mantıklı geldi.

Yerinde bir karar olmuş. Şimdiden hayırlı olsun.

Çok teşekkür ederim.

Telefondan uzun ömürlü olmasını beklediğim için Android düşünmüyorum. Apple'ın stabilitesi cidden çok iyi.
Sırf 2 bilemedin 3 sene için o kadar para vermek ne kadar mantıklı bilemedim :D tabii para senin beni ilgilendirmez. iPhone 7 kullanıyorum memnunum.[/QUOTE]

32 GB 6S Plus ile sosyal medya, bankacılık, web sitelerinde gezinmek, müzik dinlemek, film izlemek, oyun oynamak, kendimce fotoğraf/video çekmek gibi tüm işlerimi çok akıcı bir şekilde hallediyorum, artıyor bile. Eminim diğer insanların da telefon ile yaptığı şeyler bu şekildedir. Yani demem o ki, 2000 - 3000 lira aralığındaki bir telefon akıcı bir şekilde işinizi görür.

@142110 "Aslında aklıma kameradan feragat edip aynı fiyata XS Max almak geliyor ama bilemedim" demişşin;

Aynı ikilemde kalmıştım indirimle 6200'e XS 64 GB aldım gayet memnunum. Kesinlikle katılıyorum stabilizasyon önemli, ancak @Shimada Sensei'e bir konuda katılıyorum fiyat politikası olarak. Ben teknolojiyi bir tık geriden takip ediyorum daha karlı oluyor. Ayrıca ciddi farklar yok, evet kamera önemli de arkadaş sabahtan akşama kadar çat çut fotoğraf mı çekiyorsun. He eğer çekiyorsan al diyecek lafım yok saygım sonsuz (bu cümle genellemedir şahsi algılama).

Telefondan uzun ömürlü olmasını beklediğim için android düşünmüyorum. Apple'ın stabilitesi cidden çok iyi.
Stabilite arka planda uygulamaların bir süre sonra kapatılması olmasın -_- o paranın 2.5K adıyla K40 Alırdım (daha çıkmadı) geri kalanla bilgisayar toplarsın ya da laptop alırdım (Öğrenciyiz masaüstü olmaz izin vermez okul idaresi)(yurt için) bence böyle değerlendir parayı hatta sana ne alacağını atayım laptop olarak.

Stabilite arka planda uygulamaların bir süre sonra kapatılması olmasın -_- o paranın 2.5K adıyla K40 Alırdım (daha çıkmadı) geri kalanla bilgisayar toplarsın ya da laptop alırdım (Öğrenciyiz masaüstü olmaz izin vermez okul idaresi)(yurt için) bence böyle değerlendir parayı hatta sana ne alacağını atayım laptop olarak.

Tavsiye için saol fakat iPhone almakta kararlıyım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2020-04-20-10-54-34.png
    Screenshot_2020-04-20-10-54-34.png
    525 KB · Görüntüleme: 37
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı