iPhone 11'i satıp Xiaomi Mi 10 Ultra almak mantıklı mı?

IOS'ta o dediğiniz işlemleri yaparken ben hiç zorlanmıyorum.

Teknolojiden hiç uzak bir insan değilim, harfleri öğrenir öğrenmez commodore 64'ün tuşlarına basıp Basic de bir şeyler yazanlardanım. Çok net bir şekilde bu işlemleri yapmak Android'de çok daha kolay, çok daha az zaman alıyor. Hiçbir firmanın da fanboy u olmadım hiçbir zaman.

Teknolojiden hiç uzak bir insan değilim, harfleri öğrenir öğrenmez commodore 64'ün tuşlarına basıp Basic de bir şeyler yazanlardanım. Çok net bir şekilde bu işlemleri yapmak Android'de çok daha kolay, çok daha az zaman alıyor. Hiçbir firmanın da fanboy u olmadım hiçbir zaman.
Benim için de o dediğiniz işlemleri yapmak İOS'ta daha kolay ve hızlı. Ben de hiç bir firmanın fanboyu değilim ve hiç bir zaman da olmadım.

Merhaba. iPhone 11 satıp mi 10 Ultra mi 11 almak mantıklı mı?

Şimdi kağıt üzerindeki teknik özellikler bakımından evet MI10 Ultra almak mantıklıdır. Ama her şey kağıt üzeri veri değil elbette. İşletim sistemi farkından kaynaklanan güncelleme desteği ve stabilite iPhone 11 de veya diğer Apple telefonlarında daha iyi. Arayüz olarak artık eskisi gibi çok büyük farklar göze çarpmıyor. Ve uygulamaların Apple telefonlarla daha uyumlu ve stabil çalıştığı da bir gerçek. Bence yapma böyle bir şey.

Iphone 11 çok daha mantıklı ancak Andorid kısmı şart ise OnePlus bakın. Miui gerçekten en sıkıntılı arayüzlerden biri.

iPhone 11 çok daha mantıklı ancak andorid kısmı şart ise OnePlus bakın. MIUI gerçekten en sıkıntılı arayüzlerden biri.

Hocam artık 3000 TL'lik Redmi modellerde bile çok fazla sıkıntı çıkartmazken Xiaomi'nin mi serisinden amiral gemisi bir cihazı çok sorunsuzdur.
MIUI her cihazda aynı çalışmıyor ama yene de her şekilde iPhone 11 daha mantıklı orası ayrı tabii.

Bence pişman olacağınız bir karar olur ama yinede siz bilirsiniz, iphone kullandıktan sonra o rahatlık başka hiçbir cihazda bulunmuyor. Android'te kullanmış, iphone'da hala kullanan biri olarak söylüyorum.

iPhone çöp git Xiaomi al en iyi marka o.
D8ECBC06-82DF-43C1-BD07-01DDF6B69689.jpeg

Öncelikle şunu söylemem lazım MIUI kötü olabilir ama bu Xiaomi'nin amiral gemisi bir modeli.
Kesinlikle sorun çıkarmayacaktır yani.
Güncelleme desteği açısından da kötü olmaz.
iOS ama her şekilde fark atar orası ayrı :D

Performans olarak iPhone 11 daha iyi bir performans verir.
Kamera konusunda pek bir bilgim yok, testlere internetten bakabilirsiniz.
Su ve toza karşı koruma, yazılım, güncelleme desteği ile de iPhone 11 önde.
Mi 10 Ultra ise hızlı şarj (ama hızlı şarjda yani gerçekten hızlı :D),batarya ve ekran (ekran olarak gerek ekran paneli, çözünürlük ve yenileme hızı noktalarında fark atıyor) olarak daha iyi.
geçmenize gerek yok.
Geçecekseniz iPhone 12 Mini'ye geçebilirsiniz.

Performans olarak nerede 10 çekiyor (10 çekiyor ne zaten arkadaş :D) A13 bionic, SD 865'in çok gerisinde kalan bir yonga seti değil ki?
Üstelik yazılımı da hesaba kattığımızda performans olarak iPhone 11 daha iyi.
Hadi SD 888 olsa neyse SD 865, MIUI ile birlikte nasıl daha iyi performans veriyor?
Diğer dediklerinize bakmayacağım bile.
Siz beni yanlış anladınız ben saf performanstan bahsetmiyorum ben android'den bahsediyorum. Klasik Türk insanı işte, işine gelene bakıyor işine gelene bakmıyor bile :))
En önce sizi iyi etmeli bence
Bence pişman olacağınız bir karar olur ama yinede siz bilirsiniz, iphone kullandıktan sonra o rahatlık başka hiçbir cihazda bulunmuyor. Android'te kullanmış, iphone'da hala kullanan biri olarak söylüyorum.
iPhone kullandıktan sonra iOS'un ne kadar rahatsız bir sistem olduğunun farkında vardım şimdi de sevmiyorum deyince görüyorsunuz ki dalga geçmeye çalışıyorlar kendi akıllarınca. Şimdi ben ne yapayım?????? Bu forumdaki adamlar da bayağı bi komik.
Öncelikle şunu söylemem lazım MIUI kötü olabilir ama bu Xiaomi'nin amiral gemisi bir modeli.
Kesinlikle sorun çıkarmayacaktır yani.
Güncelleme desteği açısından da kötü olmaz.
iOS ama her şekilde fark atar orası ayrı :D

Performans olarak iPhone 11 daha iyi bir performans verir.
Kamera konusunda pek bir bilgim yok, testlere internetten bakabilirsiniz.
Su ve toza karşı koruma, yazılım, güncelleme desteği ile de iPhone 11 önde.
Mi 10 Ultra ise hızlı şarj (ama hızlı şarjda yani gerçekten hızlı :D),batarya ve ekran (ekran olarak gerek ekran paneli, çözünürlük ve yenileme hızı noktalarında fark atıyor) olarak daha iyi.
geçmenize gerek yok.
Geçecekseniz iPhone 12 Mini'ye geçebilirsiniz.

Performans olarak nerede 10 çekiyor (10 çekiyor ne zaten arkadaş :D) A13 bionic, SD 865'in çok gerisinde kalan bir yonga seti değil ki?
Üstelik yazılımı da hesaba kattığımızda performans olarak iPhone 11 daha iyi.
Hadi SD 888 olsa neyse SD 865, MIUI ile birlikte nasıl daha iyi performans veriyor?
Diğer dediklerinize bakmayacağım bile.
Ayrıca kimse kabul edemedi ama overall olarak 3Dmark gibi testlerde ciddi bir değerde a13 geride kalmıştı. Şimdiki a15 oldukça iyi ama Apple fanboyu falansan hiç tartışmayalım ben bu ellerle dünyaya katkı sağlıyorum, boşuna yormak istemem.
Ah be abi anlarlar mı bizi? iOS kullanması hantal diyorum ancak gülüyor millet. Biraz daha utanmasalar Android kasıyor filan diyecekler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı