iPhone 12 beklenmeli mi?

Ardq_x

Hectopat
Benim şu anki telefonum J7 2015 model bir telefon. Bu telefonda çok kasma ve yer sıkıntısı var. O yüzden değiştirmem gerek. iPhone almak var aklımda, sizce Nisan ayında iPhone 11 almak mı yoksa Eylül'e kadar bekleyip iPhone 12 almak mı daha mantıklı olur? Açıkcası iPhone 11'i almak istemememin sebebi Nisan ayına kadar biraz eskimiş olacak ve iPhone 12 çıkmasına az kalacağı için ama şu anki telefonumda sıkıntılı. Yani beklemeye değer mi sizce ve tahmin olarak fiyatı ne kadar olur iPhone 12'nin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir baktığımda ufak tefek şeyler dışında hala hiçbir farkları veya inanılmaz özelliği yok yeni modellerin. Bu kadar süre beklemek yerine son çıkanı gidip alabilirsin.

Son düzenleme:
Benim şu anki telefonum J7 2015 model bir telefon. Bu telefonda çok kasma ve yer sıkıntısı var. O yüzden değiştirmem gerek. iPhone almak var aklımda, sizce Nisan ayında iPhone 11 almak mı yoksa Eylül'e kadar bekleyip iPhone 12 almak mı daha mantıklı olur? Açıkcası iPhone 11'i almak istemememin sebebi Nisan ayına kadar biraz eskimiş olacak ve iPhone 12 çıkmasına az kalacağı için ama şu anki telefonumda sıkıntılı. Yani beklemeye değer mi sizce ve tahmin olarak fiyatı ne kadar olur iPhone 12'nin?
Para sıkıntın yok ise bekle fakat çok pahalı olucak tahminimce. Ama 11 serisi'de asla üzmez 5,6 yıl rahat kullanırsın. 4s bile hala tıkır tıkır çalışıyor, sen ona iyi bak oda sana iyi baksın.

iPhone 6 kullanıcısıyım herhangi bir sorunum yok. Oyun oynamıyorum ama bunu belirtmeliyim. Şu an 11 alsan uzun süre batarya haricinde sorun yaşayacağını sanmıyorum.
Ekleme: yurt dışı cihaz alma ve garantisi bitmeden sakın sahte batarya taktırma veya başka bir parça. Parasını versen bile yapmıyorlar.

Son düzenleme:
İphone 4'ten beri İphone kullancısıyım ve neredeyse bütün seriyi kullandım. 11 hariç tabi. Geçen sene İphone müşteri hizmetlerinin bana yaşattıklarından sonra İpad, İphone ve Macbook'umu sattım. Telefon olarak Xiaomi'ye geçtim. Tablet almadım. Bilgisayarda da yeni bir sistem topladım. Şuan geçmişe dönük tek söyleyeceğim tek şey paramı tamamen marka sevdasına ve kapitalizme kaptırmaktan başka bir şey olmadığıdır. Şuan hem özgürüm, hem verdiğim paranın hakkını tamamıyla alabiliyorum, hem de çok rahatım. Tavsiye edilir...

Şu an iPhone 11 7000 TL, iPhone XS bile 8000 - 9000 arası. Yani iPhone 12 çıktığında en az 9.000 falan olur. Bir de arada çok uçuk bir fark olmaz bence. iPhone 11 almaman için bir sebep yok.
Öneri: Ama illa iPhone alma gibi bir sebep yok yerinde olsam Xiaomi Mi 9T Pro alırdım. 4300 TL ve 437.000 Antutu puanı var, alırsan çok rahatlarsın. Bende Redmi Note 7 kullanıyorum çok memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone 4'ten beri İphone kullancısıyım ve neredeyse bütün seriyi kullandım. 11 hariç tabi. Geçen sene İphone müşteri hizmetlerinin bana yaşattıklarından sonra İpad, İphone ve Macbook'umu sattım. Telefon olarak Xiaomi'ye geçtim. Tablet almadım. Bilgisayarda da yeni bir sistem topladım. Şuan geçmişe dönük tek söyleyeceğim tek şey paramı tamamen marka sevdasına ve kapitalizme kaptırmaktan başka bir şey olmadığıdır. Şuan hem özgürüm, hem verdiğim paranın hakkını tamamıyla alabiliyorum, hem de çok rahatım. Tavsiye edilir...

Sorun olmayacaksa Apple Destek ile nasıl bir problem yaşadınız? Anlatmanız mümkün mü?

Geri
Yukarı