iPhone 12 mini vs 11

11 i de kullandım 12 miniyi de şu an iPhone 12 kullanıyorum. İkisi arasında tercihim net 12 mini olurdu ama büyük ekran seviyorsan 12 mini küçük gelecektir.
12 mini kat kat daha iyi. iPhone 11'in iğrenç ekranı var. 7000 TL veripte o ekranı çekmek... Ha tabi 12 mini'nin ekranı küçük.
Bu arada 11 ile 12 arasında ciddi fark var OLED ekran kalitesi bile yeter. 12 ile 13 serisinde küçük farklar var ama mesela 11 ile 12 arasında ciddi fark var gerçekten.

11'i de kullandım 12 miniyi de şu an iPhone 12 kullanıyorum. İkisi arasında tercihim net 12 mini olurdu ama büyük ekran seviyorsan 12 mini küçük gelecektir.

Bu arada 11 ile 12 arasında ciddi fark var OLED ekran kalitesi bile yeter. 12 ile 13 serisinde küçük farklar var ama mesela 11 ile 12 arasında ciddi fark var gerçekte

Hocam ben büyük ekran için iPhone 11'i savunuyorum, siz yanlış anladınız.:)

Evet bence de ama ben bunu uzun yıllar boyunca kullanacağım 3 4 yıl sonra gunde 2 kez sarja takar mıyım?

3 yıl içinde telefonun bataryası değişmeli. Bu iPhone 11 içinde geçerli. Batarya 3 yıl içerisinde değişmezse bu telefonun performansında eksi olarak yansır.

11'i de kullandım 12 miniyi de şu an iPhone 12 kullanıyorum. İkisi arasında tercihim net 12 mini olurdu ama büyük ekran seviyorsan 12 mini küçük gelecektir.

Bu arada 11 ile 12 arasında ciddi fark var OLED ekran kalitesi bile yeter. 12 ile 13 serisinde küçük farklar var ama mesela 11 ile 12 arasında ciddi fark var gerçekten.

Bataryada 3 4 yıl sonra sıkıntı ceker mıyım uzun vadelı alıyorum da.
3 yıl içinde telefonun bataryası değişmeli. Bu iPhone 11 içinde geçerli. Batarya 3 yıl içerisinde değişmezse bu telefonun performansında eksi olarak yansır.

3 yılda bir kez mı değişmeli

Uzun vadede alıyorsanız ve büyük ekran seviyorsanız iPhone 11 alın o zaman bataryası daha büyük olduğu için daha iyi olacaktır ancak iPhone 12'ye paranız yetiyorsa onu alın mini olanı değil ama düz 12.

Aslında.

Uzun vadede alıyorsanız ve büyük ekran seviyorsanız iPhone 11 alın o zaman bataryası daha büyük olduğu için daha iyi olacaktır ancak iPhone 12'ye paranız yetiyorsa onu alın mini olanı değil ama düz 12.

12 bütçem maalesef yetmıyor sızın tercıhınız ne olurdu?

Ne zaman gerekirse. Bu 2 yılda olabilir. Telefonun ayarlarında batarya sağlığı 80'in altına düşerse değiştir.

12 Mini de fılm vb. ızlenır mı sızce?

Son düzenleyen: Moderatör:
12 Mini de film izlenir elbette. 12 Mini daha iyi bir telefon. 11 modeli batarya ve ekran boyutu olarak daha iyi. 12 Mini modelini kullanma fırsatım oldu çok küçük geldi bana. Yine de tercih meselesi tabii.

12 mini de film izlenir elbette. 12 mini daha iyi bir telefon. 11 modeli batarya ve ekran boyutu olarak daha iyi. 12 mini modelini kullanma fırsatım oldu çok küçük geldi bana. Yine de tercih meselesi tabii.

Tercihimi 11'den yaptım sıparış vereceğim yakında.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı