iPhone 12 mini vs iPhone 11

Büyük ekran zevkim yok o zaman iphone 12 mini tercih edeceğim.
Üstelik 12 Mini'nin ppi avantajı var. iPhone 11'de 326 ppi, 12 Mini'de 476 ppi. Yani yazılar ve resimler çok daha net ve keskin gözükecek bu farkı en iyi yazılarda, özellikle makalelerde vesaire görürsünüz.

Üstelik 12 Mini'nin ppi avantajı var. iPhone 11'de 326 ppi, 12 Mini'de 476 ppi. Yani yazılar ve resimler çok daha net ve keskin gözükecek bu farkı en iyi yazılarda, özellikle makalelerde vesaire görürsünüz.

Ben zaten telefonun pek özelliklerinden anlamıyorum ama sizin dediklerinize 12 mini'yi tercih edeceğim anladığım kadarıyla sadece ekran küçük ki bu benim için daha rahat kullanmamı sağlar diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zaten telefonun pek özelliklerinden anlamıyorum ama sizin dediklerinize 12 mini'yi tercih edeceğim anladığım kadarıyla sadece ekran küçük ki bu benim için daha rahat kullanmamı sağlar diye düşünüyorum.
Hocam şu anki telefonlar çok büyük. Bunun adı Mini ama 2-3 sene önceki telefonlarla aynı boyda.

İkisini de yan yana deneyimledim, bence siz deneyimlemeden boş yorumlar yapmayın.

Sana göre boş yorum olabilir ama aşırı bariz fark yok iyice deneyimleyin derim dört gözle :)
Ama Apple telefonu ucuzlatma amaçlı eskiden kullandığı bir ekran? Tamam iyidir de, asıl baba olan abilerinde olanlar ve kesinlikle deneyimi etkiliyorlar.

Ben oyumu 12 Mini'den yana kullanırım. Bir de şu videoyu izlemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12 mini de çok çok güzel telefon ama 11'i küçümser gibi konuşanlara ayar oluyorum.

Sana göre boş yorum olabilir ama aşırı bariz fark yok iyice deneyimleyin derim dört gözle :)

12 mini de çok çok güzel telefon ama 11'i küçümser gibi konuşanlara ayar oluyorum.

11'i küçümsemiyoruz, ikisini de elimde tuttum yan yana ve çok iyi gözlemledim, bilmeden konuşmuyorum merak etmeyin, video izleyecek adama LCD ekran telefon önerilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı