iPhone 12 Mini vs Iphone 11

1EEDD1

Decapat
Çok kararsızım. Genelde Netflix ve sosyal medya kullanıp COC oynarım.

Arkadaşlar, iki telefon arasında çok kaldım. Bütçem 8000 TL ama Teknosa kırmızı ve yeşil rengi 7800 TL.

Burada da 11 var.

Hangisini alsam diye çok kararsızım.
Teknosa'da 7800TL olmasına çok şaşırdım çünkü çoğu yerde 8.500. bu yüzden çok güvenemedim. Siz olsanız ne yapardınız?

12 mini kamera, performans, donanım ve ekran olarak daha iyi olduğundan onu öneririm. Akakçe sitelerine bakabiirsin, orada 11 modeli 7200 TL, 12 mini 7800 TL.

Teknosa ile canlı destek yaptıktan sonra ürünleri kaldırırdılar nedn 2 renk aynı fiyat dedim COVID dedım yeşil nıye aynı dedım bılmıyoruz dedıler Teknosa'dakı mağaza fıyatı kaç dedim 9400TL dedim sonrada tükenıd yaptılar 5dk sonra.

Daha yeni işlemci ve tasarıma sahip olması nedeniyle, bir de boyutundan ötürü iPhone 12 Mini tercih etmelisin. 12 Mini bulunmaz bir nimet bence.

Buna özelliklerini bakarak sizin karar vermeniz gerekiyor. Aralarında bazı ana farklar var. 12’nin kamerası daha iyi ışık alıyor ve asıl fark geniş açıda da gece modu var 12’de. İkinci fark ekran çözünürlüğü, ben full HD bir telefondan 11’e geçtim. 11’de 720p ekran var beni kesinlikle rahatsız etmedi ama 12’nin ekranı çok daha kaliteli. Ve 12’nin ekran kasa oranı çok daha iyi. 11 ciddi derecede ağır bir telefon bu arada.
Ben bu farkları bilerek ve kabul ederek aldığım için pişman olmadım hatta bir daha maddi durumum el verdiği sürece Çöproid’e bulaşmam bile çünkü 11 yağ gibi akıyor.

Ben olsam her türlü 12 mini alırım işlemciside ekranın renk ve çözünürlük açısından daha iyi olması kasasının yeni olması ve 11 kadar büyük olmaması daha iyi benim elim için. 12 her türlü daha iyi gönül rahatlığıyla 12 mini alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı