iPhone 12 mini vs Samsung Galaxy S20FE SDN865

İphone 12 Mini vs Samsung Galaxy S20 FE SDN865

• Oy verenlerin toplamı
    29
Snapdragon versiyonu kesin gelecek mi bilmiyorum. Ben şahsen 12 mini alır uzun yıllar değiştirmezdim. S20FE 2 senede çöp olur demiyorum tabii ki. Bir de siz hangi işletim sistemine yatkınsınız o da önemli.

Fark etmez ikisini de kullanırım.

12 mini tavsiye ediyorum S20 2. 3 seneye kalmadan çöp olur gider genelde Samsung hep böyle oluyor.

Aradaki fiyat farkını başka yerde kullanırım derseniz Samsung da alabilirsiniz. Tabii Samsung abidik gubidik bir fiyatla çıkarmazsa. Size kalmış. Şimdiden hayırlısı olsun güzel günlerde kullanın.

Başka bir ihtiyacım yok. Sadece aradaki 3000 TL'ye değecek mi?

12 mini tavsiye ediyorum S20 2. 3 seneye kalmadan çöp olur gider genelde Samsung hep böyle oluyor.
Amiral seviyesindeki cihazlar çöp olacağını sanmıyorum hocam. Hala S7 Edge kullanan insanlar var. Aynı iPhone 6S kullananlar gibi. Orta ve alt seviye belki dediğiniz gibi çöpe yaklaşabilir 3 seneye ama amirallerde bu durum olmaz diye düşünüyorum.

Genel kullanıcı hatası. Orta ve alt seviye Android cihazla iPhone kıyaslayıp Android çöp demek.

S8 gibi birkaç yıl içinde çöp olmasını istemiyorsan 12 Mini derim. S8'in güvenlik güncellemesi bile almadığını varsayarsak S20 almak çok da akıl karı değil. X hala güvenlik ve iOS güncellemesi alıyor. S8 bildiğim kadarıyla giriş seviyesi olarak sunulmadı. Yine de bunlar benim fikrim. Arkadaşlar seni bilgilendirir.

Başka bir ihtiyacım yok. Sadece aradaki 3000 TL'ye değecek mi?

Tamamen size kalmış bir durum bu bana kalırsa. İki cihazı da kullanırım demiştiniz. YouTube üzerinden kamera, ekran, performans testlerine bakın fiziksel mağazalara gidip cihazları kurcalayın ve 3000₺ fark sizin için 'evet ben bu farkı vereceğim çünkü bu cihaz hak ediyor aradığım cihaz bu' derseniz verin gitsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamamen size kalmış bir durum bu bana kalırsa. İki cihazı da kullanırım demiştiniz. YouTube üzerinden kamera, ekran, performans testlerine bakın fiziksel mağazalara gidip cihazları kurcalayın ve 3000₺ fark sizin için 'evet ben bu farkı vereceğim çünkü bu cihaz hak ediyor aradığım cihaz bu' derseniz verin gitsin.

Ekran olarak 12 mini 12 Pro Max'tan bile daha iyi. Sağlamlık olarak zaten iPhone 12 serisinin üzerine ekran sağlamlığı yok. Kamera olarak daha iyi. Ben bu cihazı alırsam 5 yıl kullanırım gibi geliyor. 5G destekli. Sanırım 12 mini almak daha doğru.

Geri
Yukarı