iPhone 13'ün yalnızca Pro sürümleri 120Hz olacak

Makaleler
2
Yer
İzmir
Arkadaşlar iPhone 13'ün yalnızca Pro sürümlerinin 120Hz ekran olacağı, iPhone 13 ve iPhone 13 mini modellerinin ise 60Hz ekranlara sahip olmaya devam edeceği açıklanmış.

Bu kötü oldu bence yani iPhone 13 Pro'ya parası yetmeyen biri gidip neden düz 13 alsın ki? Ben olsam giderim iPhone 12 alırım nasıl olsa ikisinin de ekranı 60Hz olacak ayrıca 12 modeli gerek ekran, gerek işlemci, gerek donanım olarak çok iyi cihaz zaten.

Kusura bakma ama İPhone 13 Pro alamayan da kendine insanım demesin(!). Şaka bir yana 7'den beri aynı telefonu önümüze sunuyorlar. Arada bir ufak şeyler değişiyor.

Ya ben şu Apple'ı hala anlayamadım. Neden böyle özellikler koyup o kadar para istiyor? Biri mantıklı bir şekilde açıklayabilir mi? Eskiden çok daha iyiydi, kullandığım ilk iPhone, İphone 4'tü o zamanlar herkes alabiliyordu, çok abartılacak bir şey değildi.

Çocukluğumdan beri merak ederim, teknoloji gelişiyor. Her yeni telefon modeli, eski modelden 1000-2000 TL daha pahalı oluyor, 2030 gibi fiyatlar 30.000 TL olmaz inşallah.

Hocam işlemci değişiyor :D.

Yahu telefondan 4K render alıyoruz sanki. Benim 800TL'ye sıfır aldığım telefon(Snapdragon 400) bile iş görüyor. Gerek yok bence o kadar uçmaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı