iPhone 14 fiyat rezilliği

Popüler sistemin kölesi olan kullanıcılar böyle böyle markaları gereğinden fazla şişirince böyle oluyor. Markaymış iyiymiş falan filan cidden böyle insanlardan tiksiniyorum. Çok saçma olaylar

Popüler sistemin kölesi olan kullanıcılar böyle böyle markaları gereğinden fazla şişirince böyle oluyor. Markaymış iyiymiş falan filan cidden böyle insanlardan tiksiniyorum. Çok saçma olaylar

İnsanlar bir şeyi gözden kaçırıyor. Bu hayatta 2 türlü insan var. Parasız olan insanlar paralı olan insanlar. Adamların oturduğu yerden 1-2 milyon geliri var. Bu adam veya ben bile olsam gider 57 binlik iPhone alırım. Zaten param var. Neden harcamayımki. Her sene çıkan yeni cihaz neden almayayım. Kendi adıma konuşayım. Benim gibi çalışıp parasını kazanan fakir kesim. Bende S7 var 2016 da aldım hala yola devam. Lastik nerede patlarsa orada değişcez artık. Benim yarınıma benden başka para veren yok. Zenginler öyle değil. Para hep var.

Ülke en krizde olduğu zamanlarda bile her zaman birilerinin durumu iyidir. Ülke kötü durumda diye herkes zor durumda olmuyor. Parası olan alıyor.

1500 dolar ürün bizde 2300 dolar 800 dolar vergi var telefonun yarısı 750 dolar vergi 800 dolar ne bekliyorsunuz.

Apple bu seride çok mantıklı davrandı ama, 14'ün işlemcisinin eski olduğunu görenler 13 pro'ya değil 14 pro'ya bakıyor. Kapitalizm'in en uç örneklerinden, tam bir orta boy içecek durumu... (bkz: yem etkisi, decoy etkisi)

Konuya nereden başlasam bilmiyorum ya her sene aynı telefonun kopyasını yapıp aşırı pahalı fiyata satıyorlar ufak tefek değişiklikler yapıp alsana iPhone 12 alsana 13 alsana 14 bir de 57 bin TL veren de var Allah aşkına 57 bine telefon alınca kendinizi ne zannediyorsunuz her telefonun mantığı aynı abi tamam kalite farkı olabilir ama napcan abi 57 bin verdin diye sabah akşammı bakacaksın 5 binlik telefonda aynı işi görüyor 10 binde 50 binde en fazla telefonda TikTok yoututube Instagram abi başka napcağınız ayrıca 14 tiktoğu salisesindede açmıyor bildiğin 5 binlik telefon gibi en fazla 1sn vardiya ne yapacaksın 57 bin TL mi vereceksin? Bu nasıl bir marka ya yazık günah.
Dostum öyle miymiş bizi aydınlattığın için teşekkür ederim.

Konuya nereden başlasam bilmiyorum ya her sene aynı telefonun kopyasını yapıp aşırı pahalı fiyata satıyorlar ufak tefek değişiklikler yapıp alsana iPhone 12 alsana 13 alsana 14 bir de 57 bin TL veren de var Allah aşkına 57 bine telefon alınca kendinizi ne zannediyorsunuz her telefonun mantığı aynı abi tamam kalite farkı olabilir ama napcan abi 57 bin verdin diye sabah akşammı bakacaksın 5 binlik telefonda aynı işi görüyor 10 binde 50 binde en fazla telefonda TikTok yoututube Instagram abi başka napcağınız ayrıca 14 tiktoğu salisesindede açmıyor bildiğin 5 binlik telefon gibi en fazla 1sn vardiya ne yapacaksın 57 bin TL mi vereceksin? Bu nasıl bir marka ya yazık günah.
Tamam da, bunları söylüyorsunuz da bu şekilde düşünen birisi neden bu kadar dert ediyor onu anlamadım. Sizin gibi düşünen birisi eğer bu söylediklerinde ciddiyse zaten bir telefona bu parayı vermez. Ama alanlar var ve kimseye neden aldın da diyemeyiz.

Geri
Yukarı