iPhone 14 fiyat rezilliği

Once virgul ve paragraf kullanmayi ogrenmeli bu konuyu acan.

Bir telefonun 57 bin edip etmeyecegi kisiye gore degisir cunku 57 bin herkes icin ayni para degil.

Bir telefona o kadar veriliri mi diyerek yanlis seye sinirleniyorsunuz.
Baskasinin yarim asgari ucretle alabildigi urun icin ben neden burada zengin dusmanligi yapiyorum diyerek ulkeyi bu hale getirenlere sinirlenin.

Muhtemelen yine yanlis gruba kizacaksiniz, ulkeyi bu hale getiren AKP degil, fakir olup da AKP ye oy atan commy kitle. Tam olarak bu telefona ulasamayan kitle.

Once virgul ve paragraf kullanmayi ogrenmeli bu konuyu acan.

Bir telefonun 57 bin edip etmeyecegi kisiye gore degisir cunku 57 bin herkes icin ayni para degil.

Bir telefona o kadar veriliri mi diyerek yanlış seye sinirleniyorsunuz.
Baskasinin yarim asgari ucretle alabildigi ürün icin ben neden burada zengin dusmanligi yapiyorum diyerek ulkeyi bu hale getirenlere sinirlenin.

Muhtemelen yine yanlış gruba kizacaksiniz, ulkeyi bu hale getiren akp degil, fakir olup da akp ye oy atan commy kitle. Tam olarak bu telefona ulasamayan kitle.

Birileri gidince veya başkaları gelince burjuva tayfası insaflı mı olacak? Vergi kaçırmaya devam edecekler, senden kaçırdığı SGK primleriyle oğluna kızına iPhone 14 değil iPhone 20 alacak. Sen de izleyeceksin kardeşim çünkü konuyu sadece siyasete bağlıyorsunuz. Toplumsal ahlaksızlık ve hukuksuzluklar olduğu sürece aynı konuları tartışmaya devam edeceksiniz.

Birileri gidince veya başkaları gelince burjuva tayfası insaflı mı olacak? Vergi kaçırmaya devam edecekler, senden kaçırdığı SGK primleriyle oğluna kızına iPhone 14 değil iPhone 20 alacak. Sen de izleyeceksin kardeşim çünkü konuyu sadece siyasete bağlıyorsunuz. Toplumsal ahlaksızlık ve hukuksuzluklar olduğu sürece aynı konuları tartışmaya devam edeceksiniz.

Ulkedeki fakirligin sebebi insanlarin ahlaksizligi degil, ulkenin yonetilememesi zaten.
Bir Alman, Bir Turkten daha ahlakli degil ama Almanya'da vergi kacirma orani ya da yolsuzluk EU'nun en dusuk seviyelerinde.
Neyin neden oldugunu algilayamiyorsan tartismalarda parazitsindir, bos gurultuden ibaretsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı