iPhone 15'ten S23 Ultra'ya geçmek

mzcn

Centipat
Daha fazla  
Elimde 256 GB iPhone 15 bulunuyordu. Nakit lazım olduğu için satmam gerekiyordu. Yerine yurt dışı Redmi Note 13 veya mi 13t gibi cihazlar düşünürken 15'ten sonra bu cihazların bana kalitesiz geleceğini düşündüğüm için yurt dışı S23U aldım. Kayıtsız olarak kullanacağım. 4 günlük bir cihaz olarak ikinci el aldığım için uyguna da gelmiş oldu nispeten.

iPhone 15'i 50K'ya satıp 26K'ya 12 GB RAM'a sahip 256'lık S23u alarak üstüne elime 24K nakit geçti.

Şu anlık cihazdan memnunum bayağı. Umarım pişmanlık yaşamam. Yorumlarınızı dinlemek isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nakit içinse tabii ki de satılmalı ancak o IOS'tan Android'e geçince sıkıntı yaşanmıştır. O fiyata iPhone 12 de alınabilirdi. Ne kadar linçlenceğimi bilsemde bu fikrin arkasındayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam olarak bunu yaşamışsın dostum. Güle güle kullan.

Nakit içinse tabii ki de satılmalı ancak o IOS'tan Android'e geçince sıkıntı yaşanmıştır. O fiyata iPhone 12 de alınabilirdi. Ne kadar linçlenceğimi bilsemde bu fikrin arkasındayım.
Linçlemeden eleştiri getireceğim, IOS sever olarak ve bugün 11'imi artık emekliye ayırıp, 15 pro sipariş vermiş biri olarak bence Iphoneların düz modelleri pek alınmaz. Pro ya da Max modellerine yönelinecekse alınır onun haricinde bence S23 ultra daha tercih edilesi.

Hocam S23 Ultra ile İphone 12'yi karşılaştırmak çok manasız. Sırf ios diye o kadar eski cihaza o parayı vermem.
Bence öyle şeylerle uğraşmak yerine vergisini verdiğin bir 13T veya S23 tercih edebilirdin.
Xiaomi arayüzünden nefret etiyorum. 20k asla vermem. S23'e gelince de Ultra varken baz model almak istemedim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tam olarak bunu yaşamışsın dostum. Güle güle kullan.
Teşekkür ederim hocam.
Linçlemeden eleştiri getireceğim, IOS sever olarak ve bugün 11'imi artık emekliye ayırıp, 15 pro sipariş vermiş biri olarak bence Iphoneların düz modelleri pek alınmaz. Pro ya da Max modellerine yönelinecekse alınır onun haricinde bence S23 ultra daha tercih edilesi.
Evet daha öncesinde de 14 ve 11 kullanmıştım. Düz modellerin pek bir vaadi yok.

Bildim bileli Iphone kullanan,android hayatı adam akıllı olmayan birisi olarak söylüyorum. Düz 15 ise S23 ultra'ya koşun ama öyle bir koş ki :D

Linçlemeden eleştiri getireceğim, iOS sever olarak ve bugün 11'imi artık emekliye ayırıp, 15 Pro sipariş vermiş biri olarak bence IPhone'ların düz modelleri pek alınmaz. Pro'ya da Max modellerine yönelinecekse alınır onun haricinde bence S23 Ultra daha tercih edilesi.

Aynen öyle illa iPhone olsun diyen biri Pro modellerine bakması lazım. ancak pro modelleri ile kıyaslanınca durumlar eşitleniyor orada da fiyat farkı girince iPhone alanın aklına şaşarım. düz modeller iPhone 5s ve daha eski modellerdeki gibi hala 60hz panel kullanıyorlar... yıl 2024.

Yeni konular

Geri
Yukarı