iPhone 4 vs. S4 Mini

İkisi de dünyada ve türkiyede çok satmış telefonlar ayrıca çinde üretilmiş olabilir ama bu çakma olduğnu göstermez ! Apple samsung hepsi üretimlerini çinde yapıyorlar.

Bu GM ve SAMSUNG veya APPLE olsun ayrı dünyaların markaları diyebiliriz. Yani 2 markada dünya'da çok satmış olabilir ancak sorunların ve şikayetlerin bir çoğu GM hakkında.

O iki şık arasından S4 mini ama farklı bir şeyler düşünüyorsan Lumia serisinden bir şeyler almanı öneririm.

Lumia 1320 alınabilir.
Lumia 1320'i almaya karar vermiştim bir ara :) Ama Media Markt'a gittiğimde tüm zevkim kaçtı. Çok büyük çok :) Aslında kararım bellide (S4mini) ama Iphone4'ü İos olduğu için seviyorum. Ama donanımı çok kötü. 7.1 güncellemesi geldiği halde hala kasmalar var.

Bende iPhone 4S arkadaşımda da S4 Mini var . S4 mini bir kere daha hafif bir telefon . Ekranı falan daha parlak , renkleri falan daha canlı . Onun telefonu oyun oynarken bazı oyunlarda ani takılmalar yapabiliyor ama sonra düzeliyor . Bence iPhone 4 , S4 Mini'nin bile rakibi değil . Başka markaların başka modellerine bakabilirsiniz (Sony Xperia,HTC gibi) .

Düzenleme : Bu arada Lumia almanızı pek tavsiye etmem . En azından kendi adıma konuşursam uygulama ve oyunlarını pek beğenmiyorum . Bu yönlerden geride kalıyorlar . Yoksa güzel telefonlar .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı