İphone 6 mı Xperia Z2 mi?

• Konuyu başlatan Batuhan Görkem
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 5B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
B

Batuhan Görkem

Ziyaretçi
Arkadaşlar sizce hangi telefon? İlk baştan İphone 6 almaya karar vermiştim. Fakat sonradan Z2 aklıma geldi.

Aslında Android pek sevmiyorum. Sonuçta telefonun 1 yıl sonra kasmasını istemem. Fakat sizin de fikirlerinizi istiyorum.

İphone 6 sizce hangi sistem özelliklerine sahip olur?

Xperia Z2 al her bakımdan daha zengin. Apple eski ihtişamını bıraktı bence o kadar iyi telefon yapamıyor. Sony Xperia ise daha sağlam mallar ve daha iyi oluyor. Oyun acısından da Z2 daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
TEOG konunu okudum. Dayın alacak nasıl olsa pahalı da olsa Iphone al.;) Ama Z3 çıkabilir.
Z3 ne zaman çıkacak? Aldırmışken pahalısından aldırayım. İphone 6 sistem özellikleri nasıl olur sizce? @Silinen üye Hocam telefonun 1 yıl sonra kasmaya başlamasından korkuyorum.

Bu arada telefonu Almanya'dan aldıracağım.

Z3 ne zaman çıkacak? Aldırmışken pahalısından aldırayım. İphone 6 sistem özellikleri nasıl olur sizce? @Silinen üye Hocam telefonun 1 yıl sonra kasmaya başlamasından korkuyorum.

Hocam telefonda 16 GB RAM mi var? Şuan taş çatlasa 2 GB RAM'den yüksek oyun yapmazlar telefon için. 1 yıl sonra değil o telefon 3 yıl kullanılır iyi kullanırsan 5 yıl da olabilir. Kesin bir şey söyleyeyim 5 yıla kadar hiç bir oyunda sorun yapmaz.

Hocam şimdi özelliklerine baktım da çok iyi özellikleri var gerçekten. Bu arada telefonun 16 RAM'i yok. GB demek istediniz herhalde. Fakat İphone 6'da stabilite var. Ayrıca arayüzünü çok seviyorum. Sence İphone 6 özellikleri nasıl olur?

HTC One M8 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşımda Z1 var çocuk toplamda 8GB'lik alanı oyunla doldurdu ve hiç kasma yok. Senin dediğin kasma sorunu Android'te değil Samsung'ta. Babamda S3 var ve 2 oyun yükleyince kasmaya başladı.

Xperia Z2'de NFC varmış. O nedir?

Xperia Z2 ısınıyor diyorlar. Doğru mu?

@Recep Baltaş Sizce İphone 6 almalı mıyım?

Kesinlikle İphone 6.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı