iPhone 6S mi Samsung S7 Edge mi ?

Samsung kronik sorunu olmayan telefonlar üreten markaların başında gelir.

Ek olarak VR teknolojisi için şuan erken olabilir ama bu teknolojiye saçma demek doğru değil.
Yazdıklarımı nasıl okuyorsunuz?
Ben teknolojiye saçma mı dedim?
Telefonda şu an için kullanılması(bakın geliştirilmesi demiyorum kullanıcının kullanması) saçma.
Ayrıca bir komponent kaliteli olmayınca kronik sorun olur diye bir olay yok. Kalitesiz parça kullanılsa da sorunsuz çalışabilir fakat ömrü az olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diretme karşılıklı oluyor. Ben gereksiz değil diyorum s7'nin de buna hazır ve yeterli olduğunu söylüyorum; bunu diretiyorum bu yüzden konuşma buralara geldi. Sizde buna mualefet oluyorsunuz. Bu Apple'ı savunmaktır ben yanlış birşey söylemedim sonuçta. Şuan sizde gereksiz olmadığını kabul eder nitelikte cevaplar veriyorsunuz, buda ayrı bir tutarsızlık. Tekrar söylüyorum. 400TL bir fiyatla sahip olunabilen kullanım özelliklerine göre çok güzel ve uygun bir ürün. (Üç boyutu deneyimlemek isteyenler için!) Apple buna şuan yetersiz baştan beri söylediğim sey bu. Buna söyleyecek bir şeyiniz varsa artık benim verecek cevabım yok cünkü söyleyebileceklerimi söyledim. iyi akşamlar...
Hocam bırak Allah aşkına değmez boşuna konuşuyorsun. Piyasada çok var bu insanlardan, en yaygını ise iPhone'u olmayıp canı pahasına savunan tipler. Büyük ekrana ne gerek var derler sonra Apple 2 sene sonra büyük ekranlı telefon yapar, gerek varmış derler bu böyledir.

Hocam bırak Allah aşkına değmez boşuna konuşuyorsun. Piyasada çok var bu insanlardan, en yaygını ise iPhone'u olmayıp canı pahasına savunan tipler. Büyük ekrana ne gerek var derler sonra Apple 2 sene sonra büyük ekranlı telefon yapar, gerek varmış derler bu böyledir.
Sen benim elimde hangi telefon olup olmadığını bilmeden ne saçma sapan konuşuyorsun?
Az adabını takın da gel.
Tartışacaksan sonuna kadar ama ben nasıl insan gibi cevap veriyorsam sen de insan gibi cevap vereceksin.

Arkadaş profil fotosu bile yapmış Apple simgesini, taraflı olduğu belli ama işte zaman geçiriyoruz burda. :D

Arkadaş profil fotosu bile yapmış Apple simgesini, taraflı olduğu belli ama işte zaman geçiriyoruz burda. :D
Ben taraflı falan değilim, Apple sevdiğim bir firma ve Tapatalk hesabımı açarken Apple forumu için açtığımdan resim öyle ve düzeltmeye uğraşmadım. Telefonu fark ettiyseniz birden fazla kez sevdiğimi söyledim ama bazı özelliklerinin çok abartıldığını söyledim. Apple eklemedi veya Samsung'u yermek için söylemedim.

Hem ben saçma demedim diyorsun hem de telefonlar da kullanılması saçma diyorsun. Çelişkili cevaplar verme. VR teknolojisi saçma değildir. Uzun ömürlülük konusunda açık ve son kez diyorum şunu kafa sok böyle bir şey kesinlikle söz konusu değil. Kalitesiz donanım kullanımı söz konusu değil.

Ben taraflı falan değilim, Apple sevdiğim bir firma ve Tapatalk hesabımı açarken Apple forumu için açtığımdan resim öyle ve düzeltmeye uğraşmadım. Telefonu fark ettiyseniz birden fazla kez sevdiğimi söyledim ama bazı özelliklerinin çok abartıldığını söyledim. Apple eklemedi veya Samsung'u yermek için söylemedim.

Bende severim birkeç İphone modelini. Mesela Note 4 ile 5s arasında kalmıştım. Küçüklüğü ve tasarımı hoşuma gider 5s'in ha bide fiyatı çok uçuk değil. :D Ama profil fotosu değiştirmek zor değil yani belirteyim. :D Arkaşada yüklenmeyin sizin için demedi diye anladım ben. Kullanmayıp savunanlarda yaygın anlamında bir genelleme yaptı.

Hem ben saçma demedim diyorsun hem de telefonlar da kullanılması saçma diyorsun. Çelişkili cevaplar verme. VR teknolojisi saçma değildir. Uzun ömürlülük konusunda açık ve son kez diyorum şunu kafana sok böyle bir şey kesinlikle söz konusu değil. Kalitesiz donanım kullanımı söz konusu değil.
Kardeşim sen nasıl okuyorsun yazdıklarımı?
Android'e VR oyunları neyle yazılıyor biliyor musun?
Samsung'un asıl amaçladığı Android'e VR destekli yazılım-oyun yapılırken kendi ürünlerini kullandırtmak. Yani Samsung sizin gibi kullanıcıyı düşünmüyor. İdrak edebildin mi?
VR teknolojisi saçma değil, kullanıcının bunu telefonda kullanmak istemesi saçma anlatabiliyor muyum?
Ben yazılım mühendisliği okuyorum, okulumuzda VR lab açıldı. Merak etme yani senden daha fazla içli dışlıyım.
Hayatında hiç telefonun içini açtın mı, komponentlerine baktın mı ki bu kadar kesin konuşuyorsun söz konusu değil diye?
Nerden biliyorsun?
Adam gibi sohbet ediyoruz bişeyleri konuşup tartışıyoruz, nedense ben insan gibi tartışırken saçma sapan yorumlar atıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı