iPhone 6S mi Samsung S7 Edge mi ?

iPhone 6s dayanıklılık ve pil konusunda S7 Edge'den daha kötü bir cihaz. S7 Edge almanızı öneririm.

S7 Edge Antutu: 138000.
6S Antutu: 136000.
S7 Edge 3600 mAh pil.
6S 1800 mAh pil.
S7 Edge 2K ekran.
6S 1366x768 yani S7 Edge'in yarısı çözünürlüğünde.
S7 Edge 12-5 MP kamera fakat Çift Pixel, yani mükemmel denkleme, kamera MP'e bakmaz.
6S 13-5 MP kamera tek Pixel.
Tasarım olarak: Zevkler ve renkler tartışılmaz.
Bence S7 Edge her alanda daha iyi. S7 Edge öneririm.

IOS 'in daha güvenli bir platform olması, güncellemelerinin düzenli gelmesi nedeniyle bence Apple bir adım önde. Eğer VR gibi özellikleri düşünüyorsanız S7 Edge de düşünülebilir.

Bence Marshmallow güncellemesini inceleyip öyle cevap vermelisin. Marshmallow IOS'un %90'ını karşılıyor. S6'da RAM kullanımı %65'in üstüne çıkmadı ve her uygulamanın iznini kendin yönetebiliyorsun. Bu özellik IOS'la birebir. Dünya değişti dostlar, dünya değişti.

Iphone ile diger telefonları donanım açısından kıyaslarsanız S5 ile Iphone 6S i kıyaslayın görüceksiniz S5 daha üstün. Gidip S5 mi almak lazım ? Bir kere Iphone tasarım olarak üstün bir duruşu var. İkincisi yazılım olarak gayet iyi. Ayrıca test sonuçları ne kadar Samsung dese de Iphone 6S ın kamerası daha iyi. Bilgisayar alınır gibi telefon almam şahsen. S6 Samsung kullanıcısıyım ama en kısa sürede 6S e geçiş yapacağım. Iphone alıştım çünkü.

Iphone ile diger telefonları donanım açısından kıyaslarsanız S5 ile Iphone 6S i kıyaslayın görüceksiniz S5 daha üstün. Gidip S5 mi almak lazım ? Bir kere Iphone tasarım olarak üstün bir duruşu var. İkincisi yazılım olarak gayet iyi. Ayrıca test sonuçları ne kadar Samsung dese de Iphone 6S ın kamerası daha iyi. Bilgisayar alınır gibi telefon almam şahsen. S6 Samsung kullanıcısıyım ama en kısa sürede 6S e geçiş yapacağım. Iphone alıştım çünkü.

Ne? S5 ile 6s mi? İnternette araştırın öyle yazın şuraya.

Bu S7 Edge:Yeniden Yönlendirme Bildirimi
Bu 6S: Yeniden Yönlendirme Bildirimi
Bu S5: Yeniden Yönlendirme Bildirimi

Pardon yeni gördüm. 6S kamerası daha mı iyi? Bence onu da araştırın. Çift Pixel kamera ile Tek Pixel kamera karşılaştırıyorsunuz. Eğer derdiniz aradaki 1 MP ise, çift Pixel teknolojisi o farkı değil kapatmak, 2 kat daha iyi performans sergiler. Aynı zamanda S7 Edge f1.7 lens kullanıyor, 6S f2.0 lens kullanıyor. Yani düşük ışıkta çekimde de S7 Edge önde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı