iPhone 6S mi Samsung S7 Edge mi ?

NOTE 4 ile 5S arasında kalınılır mı ya?:D
Hemen çıktım zaten o aradan. :D :D Tasarımı çok iyi ya bide küçücük at cebe kullan. :) Daha çok küçük büyük tercihi arasında kaldım demem daha doğru olur. Compact serisine baktım onlarında alt ve üstündeki boşluklar felan hoşuma gitmedi. :) Ama iyiki note 4 almışım diyorum. :)

@gkii Saçma sapan konuşmalarını bırak, parçalarda sorun olmuyor kolay kolay, hala neyi anlamıyorsun. Samsung piyasada en çok satılan marka böyle bir durum olması mümkün mü sence? Telefonları da senden öğrenecek değilim, haddini bil. Güzel güzel konuş, polemik yaratma.

Son düzenleme:
@gkii Saçma sapan konuşmalarını bırak, parçalarda sorun olmuyor kolay kolay, hala neyi anlamıyorsun. Samsung piyasada en çok satılan marka böyle bir durum olması mümkün mü sence? Telefonları da senden öğrenecek değilim, haddini bil. Güzel güzel konuş, polemik yaratma.
Ben güzel konuşuyorum lakin muhabbetin seviyesini düşüren bendeniz değil sizsiniz beyfendi. Bilmediğiniz şeyleri öğretmek isterim tabi ki, ha diyorsanız her şeyi biliyorum ona da bir şey diyemem.
O kelime poletik değil polemiktir, ceza almamanız için düzeltmenizi öneririm.
Ayrıca mesaj yazmamı istemediğiniz kanaatine vardım, sizi o üstün teknoloji ve elektronik bilginizle başbaşa bırakıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yazdıklarımı nasıl okuyorsunuz?
Ben teknolojiye saçma mı dedim?
Telefonda şu an için kullanılması(bakın geliştirilmesi demiyorum kullanıcının kullanması) saçma.
Ayrıca bir komponent kaliteli olmayınca kronik sorun olur diye bir olay yok. Kalitesiz parça kullanılsa da sorunsuz çalışabilir fakat ömrü az olur.

Burdaki yorumunuzla bir yükselmeye sebep oldunuz.
Ben de tam bundan bahsediyorum. Şu an gereksiz, gerekli olduğu zaman zaten diğer markalar tarafından da böyle bir geliştirme göreceğiz. Ayrıca hala telefonda VR neden kullanılır anlayamıyorum.
Bu lafınız saçma demekten hiçte farklı değil. Saçma lafı yanında yetersiz kalır hatta. :D
@BERWAR arkadaşımızı takip ederim, telefonlar konusunda bilgisine güvenirim. Sadece bu başlık değil birçok başlıkta birçok yorumunu okudum. Burda sizin birşeyin gereksizliğini tartışıp ileriye dönük hamle demeniz ve Samsung geliştiriciler için yapıyor demeniz komik. Samsung'un içerisinde felan mısınız? :D

@gkii Kimse her şeyi yüzde yüz bilemez, mesaj yazmakta istediğini yazabilirsin. Sadece laflarına dikkat etmende fayda var, güzelce konuş.
Şu ana kadar yaptığım bir saygısızlık göremiyorum ki ben küçüklerime bile saygılıyımdır. Burda bir iki kelam bir şeyler yazıyorsam, hem bilgimi paylaşmak için hem de insanların düşüncelerini öğrenmek ve de kendi düşüncelerime insanların nasıl karşılık vereceğini görmek için yazıyorum fakat ne zaman böyle bir konuya yazsam düşüncelerimden dolayı fanboy muamelesi görüyorum. Elimdeki telefon iPhone 6. Telefon sıkıntılı. Hayatımda gördüğüm en kötü iPhonelardan biri. Ben bunu diyebiliyorum fakat buraya cevap yazan ve benim verdiğim özeni ve samimiyeti vermeyen insanlarla muhatap olmak üzüyor beni açıkçası.

Burdaki yorumunuzla bir yükselmeye sebep oldunuz.
Bu lafınız saçma demekten hiçte farklı değil. Saçma lafı yanında yetersiz kalır hatta. :D
@BERWAR arkadaşımızı takip ederim, telefonlar konusunda bilgisine güvenirim. Sadece bu başlık değil birçok başlıkta birçok yorumunu okudum. Burda sizin birşeyin gereksizliğini tartışıp ileriye dönük hamle demeniz ve Samsung geliştiriciler için yapıyor demeniz komik. Samsung'un içerisinde felan mısınız? :D
Bakın bir VR teknolojisi var ve bunu telefonda kullanıma sunmuşlar. Telefonda bunu kullanıcıları ilgilendiren bir olay olarak sunulması ve konuşulması saçma. Samsungla içli dışlı değilim; yazılım mühendisliği okuduğumdan dolayı, çevremizde çok fazla muhabbetini döndürüyoruz. Şu anda bu teknolojinin bu telefona eklenmesinin tek bir sebebi olabilir bu da Samsung'un ürünlerini kullanarak Android'e Unity üstünden bir VR oyun çıktısı almak. Siz market gelişecek diyorsunuz ya, işte bunun gelişmesi ve ileride daha verimli kullanılabilmesi için şu an çıkıyor. Burda yazılı iletişim kurduğumuzdan birbirimizi tam anlayamıyor olabiliriz. Ben "Ooo VR destekli telefon" diye tanıtılmasına ve bu özellikle diğer telefonlarla karşılaştırılmasını yanlış buluyorum.

@gkii Böyle son yorumundaki gibi tarafsız olursan kimse de sana bir şey demez. Sen önceki mesajlarda ısrar da diretiyordun, öncelikle fanlık yapmayacaksın. Fanlık kötü bir şey.
Bakın, ben saygıyla ve samimiyetle yaklaşıyorum fakat sizin üslubunuz benimkiyle eş değil. Öncelikle fanlık yapmayacaksın hoş olmayan bir cümle olmuş.
Son postuma bakarsanız iyice anlatmaya çalıştım savunduğum düşünceyi.

Bakın bir VR teknolojisi var ve bunu telefonda kullanıma sunmuşlar. Telefonda bunu kullanıcıları ilgilendiren bir olay olarak sunulması ve konuşulması saçma. Samsungla içli dışlı değilim; yazılım mühendisliği okuduğumdan dolayı, çevremizde çok fazla muhabbetini döndürüyoruz. Şu anda bu teknolojinin bu telefona eklenmesinin tek bir sebebi olabilir bu da Samsung'un ürünlerini kullanarak Android'e Unity üstünden bir VR oyun çıktısı almak. Siz market gelişecek diyorsunuz ya, işte bunun gelişmesi ve ileride daha verimli kullanılabilmesi için şu an çıkıyor. Burda yazılı iletişim kurduğumuzdan birbirimizi tam anlayamıyor olabiliriz. Ben "Ooo VR destekli telefon" diye tanıtılmasına ve bu özellikle diğer telefonlarla karşılaştırılmasını yanlış buluyorum.

Güzel kardeşim birileri geliştirir birileri kullanır. Kimi geliştirirken kullanır kimide bu geliştirilen uygulamaları kullanmak için VR kullanır.Sonuçta geliştiren insanda telefon için geliştiriyor. :D Sen ne için bilgisayar kullanıyorsun sadece birşeyler geliştirmek için mi? İnsanlar alıyor kullanıyor ki bu gereksiz değilmiş buna talep var demektir. Talep var içerikte çok fazla olmasa da gayet yeterli ve birileri geliştiriyorsa kısa zamanda artar. Madem telefonda gereksiz neden bütün firmalar bu tarafa yöneliyor. LG, Sony, Huawei vs. daha hangileri var bilmiyorum. :) Gereksiz demeyi bırtakın! Siz yazılımcısınız madem bunları benden önce sizin söylemenizi beklerdim. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı