iPhone 6S Plus vs Samsung S7 Edge

yhenn

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar İşletmeni
Şuan değil ama 2-3 ay içerisinde yeni telefon alacağım. Bu iki telefondan birini tercih edeceğim. Daha önce bu konu açılmış fakat üzerinden 1 sene geçmiş. O zaman alan arkadaşlar şimdi biraz daha tecrübe sahibi olmuşlardır. Sizin önerileriniz ne yönde ?

Şuan değil ama 2-3 ay içerisinde yeni telefon alacağım. Bu iki telefondan birini tercih edeceğim. Daha önce bu konu açılmış fakat üzerinden 1 sene geçmiş. O zaman alan arkadaşlar şimdi biraz daha tecrübe sahibi olmuşlardır. Sizin önerileriniz ne yönde ?
s7 edge biliyorsun kıvrımlı kenarlara sahip. Düşmelerde neler olur bilemem. Note 5 biraz eskidi ama alacak olsam onu seçerdim veya 6s :)

Şuan halihazırda kullandığım telefon Samsung J7, aslında genel olarak telefondan memnunum ama ara sıra takılıyor ve sinir bozucu bi hal alabiliyor.

Hangi J7 modelini kullanıyorsun? Ara sıra takılması normaldir, Android hiç kasmayan, donmayan bir işletim sistemi değil. Anlık nadir görülen takılmaları kafaya takmaya gerek yok. Almayı düşündüğün cihazlar aşırı pahalı cihazlar. Yerinde olsam telefonu gittiği yere kadar kullanırım.

Hangi J7 modelini kullanıyorsun? Ara sıra takılması normaldir, Android hiç kasmayan, donmayan bir işletim sistemi değil. Anlık nadir görülen takılmaları kafaya takmaya gerek yok. Almayı düşündüğün cihazlar aşırı pahalı cihazlar. Yerinde olsam telefonu gittiği yere kadar kullanırım.
Peki madem hocam dediğiniz gibi yapayım. İnsanın eline biraz para geçince hemen harcamak istiyor sanırım. Bu arada Samsung Galaxy J7 kullanıyorum. Yinede kıyas yapacak olursak S7 daha başarılı bir telefon değil mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı