iPhone 6S plus mı yoksa 6S mi ?

Kaankoç

Hectopat
Daha fazla  
Telefonla yapacaklarım: oyun oynamak, video izlemek, foto çekmek ve de istediklerim şunlar: şarjının dayanması ve de sağlamlık sence hangisini almalıyım arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
6s Plus'un sarjı 6s'e göre neredeyse 1.5-2 kat daha fazla dayanıyor. Eğer almak istersen kutusu açılmamış, sıfır adına faturalı İphone 6s Plus Gold 16 gb elimde mevcut. Piyasa değerinin altında verebilirim.

Telefonla yapacaklarım: oyun oynamak, video izlemek, foto çekmek ve de istediklerim şunlar: şarjının dayanması ve de sağlamlık sence hangisini almalıyım arkadaşlar?
6S Plus alabilirsin. Ama yapacakların için sana Z5 daha iyi olur. Hem 6S Plus kadar pahalı değil hem de bütün isteklerini karşılıyor.

Arkadaşlar turkcell mağazasına gittim 24 aya 180 TL dedi 6s plusa internette 6s plus ayda 24 taksite 130 TL şaşırdım mağazadan çıktım :D sence doğrumu bu ya ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı