iPhone 6S ve 6S Plus modeli arasında kamera farkı var mı?

Bütçe
3000
Ne önerirsiniz hocam. İkinci el olması sıkıntı değil. Sadece bilinmeyen Android markalarından olmasın. Gerçi şimdi düşündüm de yurt dışı IPhone'lere simi paylaşabildiğimiz bir şey duymuştum. Aramalar yurt dışı cihaza gidiyordu. Bu özellik 5'te var mı? Ona göre yurt dışı cihaz alabilirim.
İkinci el S8 veya S9 bak.

iPhone 5S hala neredeyse tüm uygulamaları destekliyor. Uygulama destekleri çoğunlukla iOS12'de. iOS15 için zaman var.

Hocam zaten 5 kullanmaya devam edecektim fakat ekranı siyah olduğunda kırmızılaşıyor çok değişik bir sorun var. (5 değil 5S yanlış yazdım)

6S Plus almayı düşünüyorum fakat 6S ile arasındaki farkları bilmiyorum. Çok fark yoksa 6S alacağım. Önerileriniz neler veya hangisi mantıklı?

Bütçeniz nedir? Biraz artırabilirseniz iPhone 7 Plus S9+ S10 Lite veya S10e gibi seçenekleri önerebiliriz. Çok daha iyi olur.

Bütçe kısmında 3000 yazdığını görebilirsin.

Pardon görmemişim.

OIS farkı vardı sanırım. 6s Plus'ta OIS var. Ayrıca 32 veya 64 GB ise halen sosyal medya için kullanılabilecek bir cihaz.

Bütçeniz nedir? Biraz artırabilirseniz iPhone 7 Plus S9+ S10 Lite veya S10e gibi seçenekleri önerebiliriz. Çok daha iyi olur.

Hocam daha bütçe çıkamam muhtemlen. Elimdeki telefon bozulduğu için kısa süreli kullanacağım.

Geri
Yukarı