iPhone 7 Plus vs iPhone 8 Plus

PCBULİDER33

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yeni bir telefon alacağım. İlk önce Iphone X i düşündüm ama kendisini sevmedim. Ve iPhone 8 Plus 256 GB Gold almayı düşünüyorum. Ama herkes iPhone 7 Plus Red Edition 256 GB al diyor sizce ne yapmalıyım? Bu arada bütçem 6000 TL.

iPhone tarafında bütçe sorunu yoksa iPhone X en mantıklı seçim. Ancak biraz daha uygun fiyatlı isteniyorsa 8 alınmalı. Bu cihazlar alınabiliyorken 7 almanın bir anlamı yok bence. Tabi alınabilir olması alınması gerektiği anlamını taşımıyor.

8 Plus bir kaç detay dışında 4 senelik bir tasarım.
4K 60 FPS sizin için önemli değilse 7 Plus 128 GB almanızı seneye de az zararla satıp isterseniz yeni iPhone'lara geçmenizi tavsiye ederim. 7 Plus ile 8 Plus arasında ön kamerada bile fark yok. Ön kameralar aynı.

Bu dediğimi de bir dost tavsiyesi olarak alın bütçeniz bu kadar yüksekse Note 8'e göz atmanızı tavsiye ederim.

Bugüne kadar sürekli iPhone kullandım ama artık iPhone hakikaten istediği ücreti hak etmiyor. Hem donanımsal olarak hem de yazılımsal olarak. Önceden güncellemeler sıkıntısız gelirdi lakin artık hiçbir güncelleme doğru düzgün gelmiyor. Fiyatına göre hiçbir şekilde hak etmiyor bu kadar para yatıracağınıza Samsung Galaxy S8 Plus almanız daha çok mantıklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
8 Plus ve 7 Plus arasında neredeyse 1100 Tl fark var bence iki cihazı da bir teknoloji mağazasında test edin karar verin ben olsam o bütçede iPhone X alırdım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı