iPhone 7 vs S8

Kızgın Panda

Kilopat
Selamlar çok araştırdım sonunda bunları buldum. iPhone 7 şık, iOS'a sahip ve hızlı kamera performansı da ortada. Ama iPhone çok bir özelliştirme yok. Fakat Samsung'da daha fazla özelleştirme var. iPhone 16:9 Samsung 18:9'du galiba .18:9 da film, video izlerken yanlardan kesiliyor o yüzden çok sıcak bakmıyorum genellikle çok video ve film izlediğimden ama arkadaşlarım onu fark etmezsin zaten diyor. Sizce hangisi almalıyım. Telefonda video film çok izlerim.

Selamlar çok araştırdım sonunda bunları buldum. iPhone 7 şık, iOS'a sahip ve hızlı kamera performansı da ortada. Ama iPhone çok bir özelliştirme yok. Fakat Samsung'da daha fazla özelleştirme var. iPhone 16:9 Samsung 18:9'du galiba .18:9 da film, video izlerken yanlardan kesiliyor o yüzden çok sıcak bakmıyorum genellikle çok video ve film izlediğimden ama arkadaşlarım onu fark etmezsin zaten diyor. Sizce hangisi almalıyım. Telefonda video film çok izlerim.
Kesinlikle Samsung almalısın. En önemli farkı zaten ekranı. Ben de Samsung J6 kullanıyorum ekranı bu telefonun bile iyi. Zaten kullanmaya başladığında çerçeveli telefonlar sana çok tuğla gibi gözükecek gözüne ama iOS sistemi inanılmaz bir şey. Çökme falan yaşamadan 4 sene çok rahat götürüyor. Samsung o kadar uzun ömürlü değil çerçevesiz ekran efsane bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes özelleştirmeyi kafaya takıyor. Hocam iPhone 7 fiziksel darbeler hariç yıllarca gidebilecek bir cihaz. S8 evet özelleştirilebilir ama eninde sonunda eskiyecek. Arkadaşımın birinde S6 vardı. Cihaz kendini çok kasıyor ve ısınıyor. Android böyledir bir süreden sonra eskir ve eski performansı olmaz. iOS'ta öyle bir problem yok bence. Alacağınız cihazı uzun süre kullanmak için alın her 3 4 yılda bir cihaz değiştirilmez.

Bence video izleyen biri bile olsanız iPhone almalısınız. (5 yıldır Android kullanıyorum ben usandım artık :D)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ufak darbelerde bile çizilme sıkıntısı varmış jet black modelinin,sizde böyle bir sıkıntı varmı ?
Telefonu 2 kere düşürdüm birinde elimden fırlamıştı duvara çarpıp yere düştü hiçbir şey olmadı sadece ön camının köşesinde çatlama oldu zaten koruma camı vardı. Telefonu satın aldığınız an arkaya ve öne koruma takmanızı öneriyorum. 50 TL bir şey zaten. Telefonu 6 aydır kullanıyorum hiçbir yeri çizilmedi. Tek sıkıntım çok parmak izi alıyor ama o da çok sorun değil. Genel olarak memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı