iPhone 7'den SE 2020'ye geçmeye değer mi?

XR ve 11 gibi cihazları kastetmiştim. Performans olarak güçlü olsa da bence dıştan tam bir iPhone gibi durmuyor. (kişisel fikrim)
Zaman ayıran herkese teşekkürler. Bu arada bence de SE 3, XR kasasında çıkacak.

Hocam bence öyle olmayacak, adı üstünde SE biraz araştırın internette. SE modeli bir tasarımcı yapmış ve herkes tarafından çok sevilmiş zaten SE'nin hikayesi kasasından geliyor yani kasası sadece büyüyecek bence.

XR ve 11 gibi cihazları kastetmiştim. Performans olarak güçlü olsa da bence dıştan tam bir iPhone gibi durmuyor. (kişisel fikrim)
Zaman ayıran herkese teşekkürler. Bu arada bence de SE 3, XR kasasında çıkacak.

SE 3'de benim beklediklerim 8 Plus boyutu ve çok daha fazla bir batarya bunlar olsaydı SE alırdım ya da şöyle yapabilirlerdi; iPhone SE Plus çıkartırlardı ekranı 8 Plus boyututnda olurdu bataryası da fazla olurdu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bence öyle olmayacak adı üstünde SE biraz araştırın internette SE modeli bir tasarımcı yapmış ve herkes tarafından çok sevilmiş zaten SEnin hikayesi kasasından geliyor yani kasası sadece büyecek bence.

SE 3'de benim beklediklerim 8 Plus boyutu ve çok daha fazla bir batarya bunlar olsaydı SE alırdım ya da şöyle yapabilirlerdi iPhone SE Plus çıkartırlardı ekranı 8 Plus boyututnda olurdu bataryasıda fazla olurdu.

Dediğiniz gibi çıkarsa çok daha iyi olur.

Telefonumdan genel olarak memnunum sadece SE 2'ye geçsem mi diye düşündüm. Piyasa 2500 civarı veriyor. Sıfırı 5 bin liranın üzerinde olsa bile.

Telefonumdan genel olarak memnunum sadece SE 2'ye geçsem mi diye düşündüm. Piyasa 2500 civarı veriyor. Sıfırı 5 bin liranın üzerinde olsa bile.

Haa o zaman geçin en iyisi o sizin için ama Android telefon önerebilirim Samsung A52 4000 TL'ye güzel cihaz bu arada iPhone SE alacaksanız hızlı olmanızı öneririm Apple Store zam gelecek.

İlk defa iPhone aldım ve bu da SE 2020 oldu genel olarak çok memnunum. Tabii biraz daha büyük ekran olsa olmaz mıydı olurdu fakat bu da yeterli bu performansa bu kadar para sonuçta.

Hocam pili sizin için yetiyor mu? Genellikle hangi uygulamalara giriyorsunuz?

Okula gideceğim zaman mobil veri sürekli açık akşama kadar + ortalama 1.5 saat Bluetooth açık oluyor müzik dinliyorum. 95 şarj ile çıkarsam 25 civarı oluyor Instagram Snapchat ve Discord'da oluyorum genelde. 5 saat civarı ekran süresi alabiliyorum bu şekilde (95 25 aralığında). Parlaklığım genelde %35

Yeni konular

Geri
Yukarı