iPhone 8'den Samsung A54'e geçilir mi?

Bulabilirsen orijinal batarya al çakma batarya dertten başka bir şey getirmez.
Yukarıya donma dışında uygulamadan atmayı da yazmayı unutmuşum. Son 1 aydır kafasına göre bazı uygulamalardan atıyor. Bataryadan olcağını pek sanmıyorum çünkü bataryayı değiştirdiğimde ios 15 kuruluydu telefonda sadece arada ufak takılma yapıyordu. Arkadaşta iphone 11 var orjinal bataryası o da arada kitlenip kalıyor.

Yukarıya donma dışında uygulamadan atmayı da yazmayı unutmuşum. Son 1 aydır kafasına göre bazı uygulamalardan atıyor. Bataryadan olcağını pek sanmıyorum çünkü bataryayı değiştirdiğimde ios 15 kuruluydu telefonda sadece arada ufak takılma yapıyordu. Arkadaşta iphone 11 var orjinal bataryası o da arada kitlenip kalıyor.
Sıfırlamayı denediniz mi?

iPhone 8 kullanıyorum artık donmaya, kasmaya, takılmaya başladı. Sizce A54'e geçmeye değer mi?
Evet geçilebilir. Ama bütçen varsa S21 FE'ye geçmen daha iyi olur.

iOS sürümünüz ile alakalı da olabilir. Cihazı en güncel sürümüne güncelleyin ve ardından DFU Mod ile sıfırlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı