iPhone Alınır mı?

Benim için gerçekten kamera çok önemli. Telefonda yaptığım tek şey müzik dinlemek, resim çekmek, instagramda whatsapp'ta gezmek. Bu yüzden dolayı pil ve kamera ve görünüş önemli. Bu yüzden sadece bunlar için çok yüksek para vermek istemiyorum. En azından kalan parayla başka şeyler yaparım.
Evet bu anlattıklarından dolayı LG G6 diyorum. Kamera harika, pili 6,7 saat gidiyor.

Kamera denince P20/Pro tartışmasız lâkin bütçe olarak bilemiyorum. Mi8 beklerseniz onu da düşünebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bu anlattıklarından dolayı LG G6 diyorum. Kamera harika, pili 6,7 saat gidiyor.
Forumlara baktım da, LG için herkes anakart yanmasından sıcaklamasından şikayetçi gibi duruyor. Bende LG G5'te çok güzel şeyler yaşamadım. Gerek satıcıdan gerek markadan kaynaklı bilemiyorum ama. LG G6'da kronik problem yok gibi gözüküyor ama sizce S7 Edge mi tercih etmeli onun yerine ? Aynı seviyede başka öneriniz var mı Samsung gibi. Huawei desem oda Apple'nin yan sanayisi fiyatlar uçuk.

Forumlara baktım da, LG için herkes anakart yanmasından sıcaklamasından şikayetçi gibi duruyor. Bende LG G5'te çok güzel şeyler yaşamadım. Gerek satıcıdan gerek markadan kaynaklı bilemiyorum ama. LG G6'da kronik problem yok gibi gözüküyor ama sizce S7 Edge mi tercih etmeli onun yerine ? Aynı seviyede başka öneriniz var mı Samsung gibi. Huawei desem oda Apple'nin yan sanayisi fiyatlar uçuk.
Ghost dışında hiçbir sorun çıkmadı gördüğüm kadarıyla insanlarda. G5, G4 ile beraber en sorunlu telefonlarıydı zaten. S7 edge gibi 2 yıllık bir telefona 2500 TL vermektense G6'ya 2000 TL veririm.
İllaha da Samsung istiyorsanız S7 Edge almayın. Note FE alın.

Ghost dışında hiçbir sorun çıkmadı gördüğüm kadarıyla insanlarda. G5, G4 ile beraber en sorunlu telefonlarıydı zaten. S7 edge gibi 2 yıllık bir telefona 2500 TL vermektense G6'ya 2000 TL veririm.
Ya bende seviyorum LG ama korkuyorum yani işte.
Birde ön kamerası 5 mp ile düşük sanırım. Düşük ışıkta da baya kötü diyorlar. Ama ben genede LG düşünüyor gibiyim.

Son düzenleme:
Evet düşük ışıkta çok iyi değil.
Ya şimdi karşılaştırdım. LG G6 gene biraz daha iyi. Ama ön kamera olayı biraz kötü gibi. Birde sanki yazılım olarak Samsung biraz daha fazla özellikler sunmakta. Ama dayanıklık olarak LG daha iyidir gibime geliyor. Bir arkadaşım A5'ini kılıflı bir şekilde diz kapağı boyutundan düşürmüş ve arka kapağı çatlamıştı. Büyük ihtimalle seçimim LG G6 olacak. 1-2 gün denerim olmadı satarım.

Ya şimdi karşılaştırdım. LG G6 gene biraz daha iyi. Ama ön kamera olayı biraz kötü gibi. Birde sanki yazılım olarak Samsung biraz daha fazla özellikler sunmakta. Ama dayanıklık olarak LG daha iyidir gibime geliyor. Bir arkadaşım A5'ini kılıflı bir şekilde diz kapağı boyutundan düşürmüş ve arka kapağı çatlamıştı. Büyük ihtimalle seçimim LG G6 olacak. 1-2 gün denerim olmadı satarım.
LG telefonlar olduğundan daha düşük satılıyor. 2. el piyasası iyi değil buna dikkat et.

LG telefonlar olduğundan daha düşük satılıyor. 2. el piyasası iyi değil buna dikkat et.
Peki sence yurtdışı almak mı mantıklı yoksa 2000 ₺'ye garantili almak mı ? Bir de acaba bu Fixpack tarzı kaskolar hakkında bilgin var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
8 senedir iPhone kullanıcısı olarak sıkıldım artık insan belli bir yerden sonra değişiklik istiyor ve Allah nasip ederse pazartesi Androide geçiyorum. Sende değişiklik istiyorsan geç bence.
Bende 1 senedir kullanıyorum 7S. 8 sene kullansam bende sıkılırdım herhalde helal olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı