iPhone benim için bitti

Apple ürünleri pahalı oluyor maalesef ve önceden en ufak şeyde değişim yapıyorlardı diye hatırlıyorum. Malum ekonomi kötüleşince hem değişim yapmadıkları gibi hem de ciddi miktarlarda ücret çıkarıyorlar. iOS işletim sistemine sahip cihaz almak isteyenler varsa bunların hepsini göz önünde bulundurarak alsın. Gerçi, telefonları da aşırı pahalı oldu. Uzun süredir fiyatlardan uzağım da 11'i bile 27 bin TL civarındaydı diye hatırlıyorum. Bu fiyatlara değmez, onun yerine orta kalitede Android telefon alsanız sizi uzun süre götürür. iPhone telefonlar en ufak darbede bayağı zarar görüyor.
Android 5 bile çok uzun süre uygulama desteğini kaptı. Android 11 alanlar ömür boyu kullansınlar.

Daha ne kadar doğru konuşabilirim? "Hanfendi" mi gücünüze gitti? Neyin kafasını yaşıyorsunuz, sabah sabah ne içtiniz.

İroni yapıyordum
a050.gif

@Cliff_Burton dediğim gibi Türkiye'deki telefon fiyatlarından pek haberdar değilim. Apple zam üstüne zam yaptı ve Türkiye'deki iPhone fiyatlarının, şimdiki fiyatlarını hak ettiğini kesinlikle düşünmüyorum. Kur en ufak artış gösterdiğinde doğrudan zam yapıyorlar, fiyatları da sabit kalmıyor.

@Cliff_Burton dediğim gibi Türkiye'deki telefon fiyatlarından pek haberdar değilim. Apple zam üstüne zam yaptı ve Türkiye'deki iPhone fiyatlarının, şimdiki fiyatlarını hak ettiğini kesinlikle düşünmüyorum. Kur en ufak artış gösterdiğinde doğrudan zam yapıyorlar, fiyatları da sabit kalmıyor.

Samsung almak şu ekonomide gerçekten en doğru seçenek. iPhone gibi bir overrated cihazdan çok daha iyidir bir S23. iPhone 12 bile alamıyorsunuz o cihazın parasına.

Ciddisi de olabilirdi, acaip insanlar var burada, ülkede. Sonuna gülücük filan atın, şaka deyin.

Ülke de bence herkes Iphone alarak hükümete destek vermeli. Sonuçta ülke Apple'dan çok kazanıyor. Şahsen bu durum sebebiyle ben Türkiye'de hizmet bile vermezdim adam gibi.

iPad 8. nesil tabletimin ön camı kırıldı. Bilgisayarcı 1300 TL fiyat çıkardı. Apple teknik servisini aradım garantisi de var daha. Cam değişimi yapılmıyormuş ücretiyle yeni tablet veriyorlarmış 8K ya. Akıl alır gibi değil...
Ekran kırılması garantiye girmez ama yedek parça sağlamak zorundalar böyle saçma iş mi olur? Seneler önce Beats almıştım garantisi bitmeden 1 gün önce bunun mid seslerini iyi duymuyorum dedim adamlar diğer gün sıfırını verdi. Gürgençlerden teslim almıştım nereden nereye arkadaş vay anasını.

iPad 8. nesil tabletimin ön camı kırıldı. Bilgisayarcı 1300 TL fiyat çıkardı. Apple teknik servisini aradım garantisi de var daha. Cam değişimi yapılmıyormuş ücretiyle yeni tablet veriyorlarmış 8K ya. Akıl alır gibi değil...

Teşekkür etseydin, adamlar sana yeni ürün alma kolaylığı sağlamış ya işte 😁
Seni düşünür kanka dünyanın en iyi firması, güven. Bu Apple teknik servislerinin düşünce yapıları düşene bir de ben çakayım mantığıyla iş yapıyor herhalde.

Geri
Yukarı