Neden iPhone?

• Konuyu başlatan 564300
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 100
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eki Görüntüle 1535538

Tamam abi en büyük sensin.
Daha ne yazdığını bilmiyon. Nasıl biriysen öyle karşılanırsın düzgün bir şekilde söyleseydin bende öyle cevap verirdim işimiz gücümüz yok sana dayılık mı taslayacağız? Konuyu çarpıtma yazıyı düzelttim tekrar okusan anlarsın o zaman bizi de cahil yapmazsın artık 🙂
İşin gücün yok orası belli de konuya ilk mesajına cevap vermişim orada, sen ne yaptığını bilmiyorsun daha gelmişsin burada boş konuşuyorsun.

İşin gücün yok orası belli de konuya ilk mesajına cevap vermişim orada, sen ne yaptığını bilmiyorsun daha gelmişsin burada boş konuşuyorsun.

Sen ne düşünüyon ne yaşıyon bilmiyorum ama zaten ilk mesajından bahsettim. Abimiz nasılda bizi biliyor vasıfsız olduğumuzu.

Lafım onlara işte.

Yeni nesil iPhone hayranı hocam. Benim şu anki telefonumda iPhone 8 Plus ihtiyaçlarımı gayet karşılıyordu zaten çok bir şey yapan biri değilim telefonda. Arkadaşlarım telefonumdan fotoğraf çekip kendine atıyordu. Aslında Android benim için çok daha iyiydi her şeyi değiştirebiliyordum telefondan. Hediye geldiği içinde bir şey diyemedim.

Ya şahsen benim param da olsa IPhone 14 falan almam. 50,000 TL diyelim, yani 5,000 TL'lik telefon zaten fazlasıyla işimi görüyor benim. Ufak tefek oyunlar içeriyor ve neredeyse tamamen arama, SMS ve Whatsapp için kullanıyorum. Tabi IPhone 14'deki özellikler 5,000 TL'lik telefonda yok. Mesela kamerasından tut ekranına kadar farklılık gösteriyor. Tamamen kişisele kalmış. IPhone'de 3-5 model dışında gayet kaliteli bir marka ama bence* çok şişiriliyor.

Millet 15000 liralık iPhone'larda dengi olmayan Xiaomi'leri karşılaştırıyor ondan sonra herkes iPhone en iyisi diyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı