Neden iPhone ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

itsAtaken

Kilopat
Merhabalar arkadaşlar. Uzun zamandır kafamı kurcalayan, eminim sizin de kurcalayan bir konu başlatmak istiyorum. Bu forumun bile yarısı ıPhone kullanıyordur. Neden ıPhone arkadaşlar ? Soru gayet basit. Neden ıPhone ?

Yani tamam IOS cihaz, takılmıyor, şişmiyor geleceği var ama; Android'te yaptığımız çoğu şeyi onda yapamıyoruz. Yıl olmuş 2014 hala Youtube açıkken forumda gezemiyoruz.. Kıymeti ne.. Gerçekten merak ediyorum. O kadar paralar verip neden kendinizi böyle kısıtlıyorsunuz ? 2.100 Tl filan şu anda bir 5s ve geçenlerde Öz abim aldı. İlk defa uzun süreli ıPhone kullandım ve yaklaşımım soğuktan, buz gibi oldu. 5s zaten şarj özürlüsü bir telefon bir de çok kısıtlama var IOS'te gerçekten.

Amacım tartışma çıkarmak değil, gayet ciddi bir soru. ıPhone tercih edenler neden onu tercih ediyorlar ?

Edit: Konuya Apple'ı katmayalım lütfen. Şayet gözümde ilk bilgisayar onlarındır ve ıPhone sevmesem de ıPad'ler gerçekten tablet için çok kullanışlı.

Youtube açıkken ben gezebiliyorum. Ben mi farklıyım sen mi yapamadın ? Üst düzey telefonlar Türkiye de çok pahalı ne kadar iPhone a 2000 tl vermek mantıkssızsa herhangi bir başka telefona vermekte mantıksız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı