iPhone Neden Alınmaz?

İphone Alınır mı?

• Alınır

Oy: 61 44,9%
  • Alınmaz

Oy: 75 55,1%

• Oy verenlerin toplamı
    136
Ne radyosu var ne Bluetooth'u. Şarj desen su gibi gidiyor. Günde 3 kere şarja takıyorum. 16 GB modelini alırsan zaten 4-5 GB sisteme gidiyor geriye 10 GB kalıyor. Müzik indirmek desen ya bir ekstra program indirmen lazım yada mutlaka PC şart. Zaten Apple'ın kendisi belli bir süre sonra cihazı yavaşlattıklarını da söylediler daha ne olsun. Bi dünya para ver ama her şeyin kısıtlı kulaklık için dönüştürücü alman gerek ve daha niceleri yani. Üstelik fiyatı da cabası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne radyosu var ne bluetooth'u şarj desen su gibi gidiyor günde 3 kere şarja takıyorum 16 gb modelini alırsan zaten 4-5 gb sisteme gidiyor geriye 10 gb kalıyor müzik indirmek desen ya bir ekstra program indirmen lazım yada mutlaka pc şart zaten apple in kendisi belli bir süre sonra cihazı yavaşlattıklarını da söylediler daha ne olsun bi dünya para ver ama herşeyin kısıtlı kulaklık için dönüştürücü alman gerek ve daha niceleri yani üstelik fiyatıda cabası.
Selam dostum. Öncelikle söylemeliyim ki o donanıma o fiyat verilmez fakat işletim sistemleri aşırı stabil ve bu donanımın önüne geçiyor. Malzeme kalitesi desen ayrı farkı var bu hissediliyor. Fiyatlarını sevmiyorum açıkçası gereksiz zam geldi maalesef. Ama alınır cihazlardan. Bir süre sonra anlayacaksınız. Bu arada ben pilden bir sıkıntı göremedim. Yeni iPhone sahibi oldum. Ama önceden kullanmışlığım var. Burada kötülenecek özellik varsa emin ol Android'in stabil olmaması, iOS'un Android'e, Android'in iOS'a benzemesidir son 2 yılda.

Selam dostum. Öncelikle söylemeliyim ki o donanıma o fiyat verilmez fakat işletim sistemleri aşırı stabil ve bu donanımın önüne geçiyor. Malzeme kalitesi desen ayrı farkı var bu hissediliyor. Fiyatlarını sevmiyorum açıkçası gereksiz zam geldi maalesef. Ama alınır cihazlardan. Bir süre sonra anlayacaksınız. Bu arada ben pilden bir sıkıntı göremedim. Yeni iPhone sahibi oldum. Ama önceden kullanmışlığım var. Burada kötülenecek özellik varsa emin ol Android'in stabil olmaması, iOS'un Android'e, Android'in iOS'a benzemesidir son 2 yılda.
İphone kullanan biri olarak yorumlarımı belirttim ben fan boyluk yapmıyorum objektif olarak android ve iosun + ve - leri mutlaka mevcuttur ama arada fiyat farkı ciddi bir rakam sadece stabillik için bi dünya para vermeyi saçma buluyorum

Ne bu? Ayfon. Niye var? Ben bu apple logosunu gösteremeyeceksem neden var? Var ki alıyoruz, olmasa ne yapacaz?
Diyerek bir gönderme yapayım.

Paran yoksa alınmaz. Ayrıca telefon Amerika da aşırı pahalı değil. $549 dolar bir iPhone 7 550 TL yani. Ülkemizde ki vergiler çok, telefon pahalı değil.
1535885304717.png

Ben şu an 5S kullanıyorum zamanında 1200₺'ye almıştım, anlık olarak sıfır olarak en ucuzu 1500₺. Tek sorunu batarya eskisi kadar uzun gitmiyor, 1 günü zar zor çıkarıyor.

En güzel yanı ikinci el piyasası sanırım, satarken gayet iyi rakamlara satılıyor.
Bataryasını değiştirin. Diğer modellere göre ucuz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı