iPhone SE 2020 3000 TL'ye alınır mı?

İkinci el için dedim hocam. Sıfır cihaz ben de uzun zamandır almadım. Hep ikinci el. 3-5 ekleyip veya takas ile değiştiriyorum farklı cihaz deniyorum. Ancak biraz uğraştırır temiz 2. el bulmak.
Bende 2.el olarak bir sürü eşya aldım şu aralar araştırma aşamasındayım temiz cihaz arıyorum marka farketmez.

3000 TL gibi fiyata iPhone SE 2020 kesinlikle alınır. Üstüne 14 ay garantisi mevcut. 3000 TL'ye aldığınız sıfır cihazlar o cihazın performansının yanına bile yaklaşamaz. Cihaz kozmetik açıdan temizse kesinlikle alınmalıdır. Piyasaya göre kamera, işlemci, performans açısından kesinlikle 3000 TL'yi hak ediyor...

iPhone SE 2020'nin ekranı çok küçük değil 3000TL civarına kesinlikle alınabilir güçlü işlemci istiyorsanız alınabilir. 5-6 sene boyunca yazılım destedeği de gelir.

Sıkıntısız ise kimse 3000 TL'ye vermez o telefonu ama kaçırmayın eğer sorunu yok ise.

İphone 7 veya 8 kullandıysanız daha önceden SE2'yi de çok rahat kullanabilirsiniz. Ekran boyutları aynı çünkü büyük ekranlı telefonlara nazaran tek elle rahat kullanım sağlanıyor. Ben kullanıyorum tavsiye ederim şahsen.

Geri
Yukarı