iPhone SE 2020 3000 TL'ye alınır mı?

Küçük gelir hocam başlarda ama o'kadar küçük değil alışırsınız fiyata göre güzel ürün iPhone kalitesinde sıfır telefon alamazsın demedi demeyin.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar yarın satıcıyla konuşup elimde bir test edeyim hepinize teşekkürler.

Arkadaşlar 3000 TL'ye 2.el olarak buldum. 14 ay garantiside var. Benim asıl sorum şu bu telefonun ekranı çok mu küçük çünkü hiç hayatımda görmedim kendim J7 kullanıyorum çok yavaşladı 2.elde bu modeli gördüm sorayım dedim boyut olarak bana sıkıntı çıkarır mı?
Kayıtsız falan olmasın hocam çok ucuz.

Arkadaşlar 3000 TL'ye 2.el olarak buldum. 14 ay garantiside var. Benim asıl sorum şu bu telefonun ekranı çok mu küçük çünkü hiç hayatımda görmedim kendim J7 kullanıyorum çok yavaşladı 2.elde bu modeli gördüm sorayım dedim boyut olarak bana sıkıntı çıkarır mı?

Hocam boyutun sıkıntı çıkartıp çıkartmayacağı size kalmış bazısı büyük, bazısı küçük ekran sever.
Ekranı ve bataryası dışında çok güzel bir cihaz.

Huawei p 30 Lite'a bakabilirsin.

Hocam kimse sizi silah zoruyla yazdırmıyor, bilmiyorsanız lütfen konu sahibinin kafasını karıştırmayın!

Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Samsung Galaxy a51.

Hocam çok güzel cihazlar ancak Vatan gibi yerlerde daha pahalıya satılır diye düşünüyorum.

Hocam boyutun sıkıntı çıkartıp çıkartmayacağı size kalmış bazısı büyük, bazısı küçük ekran sever.
Ekranı ve bataryası dışında çok güzel bir cihaz.

Hocam kimse sizi silah zoruyla yazdırmıyor, bilmiyorsanız lütfen konu sahibinin kafasını karıştırmayın!

Hocam çok güzel cihazlar ancak Vatan gibi yerlerde daha pahalıya satılır diye düşünüyorum.

Yeni nesil telefonlar tablet gibi olmuş bu yüzden IPhone'nın bazı modelleri dışında diğer telefonlar bana hitap etmiyor bu yüzden bu telefona baktım ama küçük diyorlar bakacağız.

Yeni nesil telefonlar tablet gibi olmuş bu yüzden IPhone'nın bazı modelleri dışında diğer telefonlar bana hitap etmiyor bu yüzden bu telefona baktım ama küçük diyorlar bakacağız.

Hocam küçük telefon istiyorsanız dediğim gibi çok güzel bir tercih olur.
2500-3500 TL arası bütçeye ben 6 inçden küçük telefon bilmiyorum (6 inçden küçük, çok eski olmayan ve iyi olan bir cihaz desek daha doğru olur)

Yeni konular

Geri
Yukarı