iPhone SE 2020 alınır mı?

Merhaba bende bu telefondan almayı düşünüyorum. 7 Plus’dan geçeceğim, siz büyük ekranlı bir telefondan geçtiyseniz alışması uzun sürdü mü ve telefon günde kaç saatlik bir kullanım sunuyor?

Samsun Galaxy Note 8'den geçtim ekran boyutu ilk birkaç gün garip geldi ama sonra alıştım, hala sorun çektiğim şeylerden biri klavyedeki tuşların küçük olması (parmaklarım azcık büyük). Ben ortalama 4-4.5 saat kullanıyorum telefonu (oyun oynamıyorum)
İyi günler. Günlük WhatsApp, Instagram, Twitter ve YouTube kullanımı yapıyorum. Oyun oynamam telefonda. Sabit bir sosyal medya kullanıcı olarak ekran süresi tatmin edici oluyor mu? Bir de şarj dolum süresi 3 saate yakın diyorlar.

Şarj dolum süresinin o kadar uzun olduğunu düşünmüyorum ben 10Watt'lık şarj aletiyle 2 saat de %100 yapıyorum.

Yeni SE'yi aldım.

5.5-6 saat ekran süresi alıyorum karışık kullanımda ki bu benim için yeterli.

Telefon aşırı hızlı. Eski telefonumdan alışkanlık bazen ekrana boş boş bakıyorum yüklensin diye :) halbuki çoktan yüklenmiş oluyor açmaya çalıştığım şey.

Telefondan ne beklediğinize bağlı açıkçası. SE benim beklentilerimi karşılıyor.

Dostum selam, almayı düşünüyorum da bazıları ekran süresi 2-3 saat diyor. Ve pil sağlığı çok çabuk düşüyor diyor. Eksilerini sayar mısın acaba? Günlük 6-7 saat arası telefon kullanıyorum.

Dostum selam, almayı düşünüyorum da bazıları ekran süresi 2-3 saat diyor. Ve pil sağlığı çok çabuk düşüyor diyor. Eksilerini sayar mısın acaba? Günlük 6-7 saat arası telefon kullanıyorum.
6-7 saat ne yaparsan yap yetmez maalesef. Bu öyle bir cihaz değil. Evet çok güçlü ama böyle kullanıma gelmez, almayın derim. Başka cihazlara yönelin sonra iOS kötü, iOS şöyle, Apple şöyle, önerdiniz aldık bu muydu? diye konu çıkar ortaya. 2-3 saat ekran süresi de ne yapıldığına bağlı, pil sağlığı da ortaya karışık her şeye bağlı. Ben mesela %98 pil sağlığı ile genelde günlük 3 saat ortalama ile kullanıyorum. Akşam bu saatlerde %50 civarı şarjım kalıyor şarja takıyorum %95 gibi çekiyorum.

Geri
Yukarı