iPhone SE 2020 alınır mı?

Telefonu aldım daha üstüne konuşmaya gerek yok. Bir soru sorduk konu iOS vs Android’e döndü. Başka işiniz gücünüz yok mu sizin arkadaşlar? Firmalar size mi çalışıyor? Ne bu fanboyluk anlamıyorum.

Androidçiler iOS başlığına sözleşmiş gibi gelmeseler bu dedikleriniz olmaz biz gidip herhangibir Android telefon başlığında çöp o paraya o alınır veya eften püften bahaneler çamur atıyor muyuz hayır Android fanboyları aldıkları cihazı övmek için bilerek bu başlıktaki açılan konulara sataşıyorlar birçoğuda 14 15 yaşlarında Android fanboyu YouTuber abilerinden nemlenip geliyor buraya.

Kaliteli kanal izlemedikleri apaçık belli oluyor bu kanallardan birini buraya yazarım ama Technopat sitesi ile o siteyi birbirine kırdırmak istemem.

Hayırlı olsun. Nereden aldınız? :)

Merhabalar teşekkür ederim :) Teknosa'dan aldım telefonu
Hayırlı olsun. Nereden aldınız? :)

Ben kullanıyorum nasılsa hızlı şarj desteği var. Spigen’nin hızlı şarj adaptörlerini ve kablolarını öneririm. @krmcn43 hayırlı olsun bu arada güzel renk. :)

Çok teşekkür ederim sağ olun :) Kırmızı rengi bayağı hoş duruyor. Spigen'den tercih olarak şeffaf kılıf siparişi verdim ama kablolarına da bakacağım.
Ben SE kullanıyorum 6-7 saat pil ömrü veriyor normal kullanımda.

6 Saat 1 dk ekran süresi aldım.

Telefonu aldım arkadaşlar. Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.
Hocam gün de kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Memnun musunuz telefondan?
Merhabalar tekrardan. 128 GB modelini bugün almış bulunmaktayım. Pazartesi günü için ise 18 Watt hızlı şarj kablousunu ve Type-C kablosunu alacağım. Birkaç gün kullandıktan sonra alacak olan arkadaşlar için deneyimlerimi paylaşabilirim.

Hayırlı olsun hocam öncelikle güzel günlerde kullan ios kullandıktan sonra insan gerçekten başka cihaza geçmek istemiyor. Sormak istediğim küçük ekrana alıştın mı ekran parlaklığından memnun musun ?

İlk geldiğinde 6-7 saate yakın bir ekran süresi alıyordum. Şu an pil sağlığım %87 olarak gözüküyor. 5-6 saat aralığında ekran süresi veriyor. Telefondan memnunum hiçbir sıkıntı yaşamadım aldığımdan beri. Ama elleri büyük biri olarak telefonda yazı yazarken zorluk yaşamıyor da değilim. Telefonun şarjı gidiyor o konuda sıkıntısı yok ama ekran boyutu küçük bir telefon alacaksanız bunu göz önünde bulundurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı