iPhone SE 2020 alınır mı?

Hocam iki gündür iPhone SE kullanıyorum. S10+ dan geçiş yaptım. Çoğu insana mantıksız gelir bu hareket ancak ısınmasından dolayı sinir olduğum için değiştirdim. Neyse.

Boyut olarak evet ilk gün can sıktı her ne kadar geçmiş dönemlerde 6S , 7 , 2016SE kullanmış olsam da. Şuan biraz zorlanıyorum ancak dışarıda yürürken tek elle kullanım konforunu özlemişim.

Şuan yeni taşındığım evde internet yok ve iki gündür aralıksız mobil verideyim. Hattım Turkcell ve 2 diş çekiyor evimde. Kullanımım Whatsapp , Youtube(1.5 saat kadar günde) , telefon görüşmesi , Instagram ve Discord(3-4 saati geçiyor geçirdiğim süre ekran kapalı şekilde). Hiç oyun oynamam ama oyunda can sıkar bataryası.

S10+ ile bu işlemleri yaptığımda %100 seviyesinden 45 seviyelerine düşüyordu aşağı yukarı. SE 2020 ise 35 veya 30lara düşüyor. Konumum sürekli kapalı durumda. Tek yaptığım ayarlama bu. Bir de güç tasarrufunda kullanırım her zaman her telefonumu. Cihazımın pil sağlığı %95. Ekran açık süresini tam hesaplayamadım 13-14 saat gösteriyor ama imkansız o.

Uzun lafın kısası eğer kasa küçük gelmezse ve beğendiyseniz kullanım tarzınız benimkine benziyorsa bütçeniz de S20FE ye yetmezse alabilirsiniz. Bu arada ben de paramı harcayacak durumda olsaydım S20FE SD versiyonunu alırdım gözüm kapalı. Ancak bu cihaz kelepir geldi o yüzden aldım. Sorunuz varsa elimden geldiğince yanıtlarım.
Hocam pil sağlığı 2 günde çok düşmüş acaba aldığınızda öyle miydi bence değişim falan isteyin mümkünse 2 günde %5 kayıp nedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı