iPhone SE 2020 alınır mı?

aoudhand

Centipat
Merhaba 5500 TL bütçem var, telefon almak istiyorum fakat IPhone'a bu kadar para vermek mantıksız geliyor. Aklımda SE 2020 modeli var. Veya 3300 TL bandında Android almak mı mantıklı?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone SE 2 gayet iyi bir model içinde iPhone 11 Pro'da da kullanılan bir işlemci var güvenli ve hızlı olmasını istiyorsan alabilirsin oyun oynuyorsan performans bakımından gayet iyi.
Ama farklı bir şey istiyorsan Note 10 Lite'de alabilirsin. Note 10 Lite'de güzel cihazdır.

SE 2020'nin ben şahsen tasarımını beğenmiyorum. 6000 bandında iPhone XR modeli var. Biraz daha sabrederek ya da taksit imkanı varsa XR tercih ederdim.

Gayet güzel bir cihaz ve bu gidişle güncelliğini 3-4 yıl daha korur. Ayrıca oyun performansı bakımından sizi üzmez fakat kamerası beni pek tatmin etmedi.

1 Aydır kullanıyorum. Çok pahalı, Android al diyen kişilere itibar etme. Mükemmel bir telefon. Bu fiyat bandında rakipsiz.

Bu tarz gereksiz, iPhone fan boylarını çok dikkat almanı önermem.

Buyur bakalım neredeyse her alanda S10 eziyor. En basitinden 5 küsur bin lira para veriyorsun ama, sene 2020 daha FHD çözünürlüğü bile yok, HD+ çözünürlüğe sahip. Öte yandan 1821 MAh gibi komik bir batarya değerine sahip. Diğer çoğu alanda da Galaxy eziyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz gereksiz, iphone fan boylarını çok dikkat almanı önermem.

Buyur bakalım neredeyse her alanda s10 eziyor. En basitinden 5 küsür bin lira para veriyorsun ama, sene 2020 daha FHD çözünürlüğü bile yok, HD+ çözünürlüğe sahip. Öte yandan 1821Mah gibi komik bir batarya değerine sahip.Diğer çoğu alanda da galaxy eziyor.
Anlıyorum. İyi forumlar.

Geri
Yukarı