iPhone SE 2020 batarya ömrü nasıl uzatılır?

Yorumlar da birkaç arkadaş yanlış bilgi vermiş. Telefonunu %20 ve %80 arası şarj etmen en saglıklısı ve pil ayarlarında iyileştirilmiş pil seçenegi aktif olsun. Aylardan arka plan uygulama yenilemelerini kapat. Konum servislerini kapat. Genellikle Wi-Fi kullanmayı tercih et. Bu şekilde batarya saglıgı daha iyi olacaktır.

Merak ediyorum da 2 yıl tam dolmadan şarj çok çabuk bitme şikayeti ile garantiye versek bir 2 yıl daha orijinal batarya ile kullanmış oluruz SE almayı düşünüyorum. Oyun oynamıyorum youtube Chrome spotify yoğunluklu 1 gün çıkartırsa alacağım yakında.
Başka bir konunun altına görselleri ile paylaşmıştım ekran sürelerimi. Linkini aşağıya bırakıyorum, belki fikir sahibi olursun.

Merak ediyorum da 2 yıl tam dolmadan şarj çok çabuk bitme şikayeti ile garantiye versek bir 2 yıl daha orijinal batarya ile kullanmış oluruz SE almayı düşünüyorum. Oyun oynamıyorum youtube Chrome spotify yoğunluklu 1 gün çıkartırsa alacağım yakında.
500 şarj döngüsü ile alakalı bir durum söz konusuymuş. Aşağıya bıraktığım linkten "Pilinizin maksimum kapasitesi" başlığı altında detaylara ulaşabilirsiniz.

Geri
Yukarı