iPhone SE 2020 batarya konusunda nasıl?

Merhabalar 29 Ekim'de akşam saatlerinde SE2020 Red 128 GB modelini aldım @Setsuna Yuki da diğer konularda da karşılaştık. Ve oda biliyor telefonu saat 02.00 civarı açtım 40'a yakın uygulama WhatsApp yedeklemesi ve iOS 14 güncellemesi yaptım ve 03.58'de şarj %20'ye düştü 30 Ekim'de yani dün telefonu şarjdan %100 aldığımda saat 16.02'ydi ve saat şu an 03.12 şarjım %4 6 saat 1 dk ekran süresi aldım daha da arttırılabilir(sadece Instagram ve Twitter'da dolandım) bence almalısın kamerası özellikle de portre modu cidden efsane 2 arkadaşımda ise iPhone 11 var ve portrelerini karşılaştırdık. Tek kötü yanı iPhone 11'in derinliği çok az daha iyi onun dışında süper diyebilirim sana + olarak ise video performansı harika. Forumdaki arkadaşların da dediği gibi ekran süresini arttırabilirsin. 1821 mAh olarak görme 1 günü geçirtiyor sana telefon. Ve kısaca bilgi olarak Teknosa'dan telefonu aldığımda şöyle bir fırsatla geldiler 1 yıllık çalınmalara kırılmaları karşı garanti ekran koruyucu+kılıf+10000 mAh powerbang 6.100 TL tutuyor bilgin olsun(ben sadece ekran koruyucu taktırdım.)

Yeni konular

Geri
Yukarı